Výdělek na Internetu: podvod nebo reálná možnost příjmu?

TechNova > Aktuality > Zajímavé články > Výdělek na Internetu: podvod nebo reálná možnost příjmu?
Výdělek na Internetu: podvod nebo reálná možnost příjmu?

Chcete vydělávat na celosvětové síti Internet?

Prohledáváte množství webů a programů s cílem výdělku na Internetu a snažíte se najít ten, který přináší finance?
Nic takového nenajdete! Probuďte se – zadarmo nic nebude! Normálně vydělávat v Internetu je možné, když zde ale reálně pracujete. Zamyslete se nad tím, copak si myslíte, že vám za klikání, pročtení, průzkumy a jakékoliv jiné drobné práce někdo zaplatí slušné peníze? Ne – samozřejmě, že ne. Tyto weby a programy využívají mnoho lidí, kteří se snaží lehce si vydělané peníze, po dobu jednoho měsíce využívají jejich služeb, a pak… Nic. Potom není nic, žádný plat. Co tedy dostanete ve výsledku? Nic, jen zbytečně ztratíte svůj drahocenný čas.

Co vás motivuje k vašim činům?

Říkáte si: „Co když to není podvod, 10 min za den není tak moc“. Přesně s tím se počítá a tak na vás tyto pseudo stránky a programy vydělávají každý den, každou hodinu, každou minutu. Představte si, kolik na vás mají! Popřemýšlejte o vašem promarněném čase. A pochopte, že proto abyste něco vydělali, musíte tvrdě pracovat.
Uvádí vás v pochybnosti komentáře a videa šťastných, kteří na tom vydělali? Hm, tak si to pojďme prověřit. Zkuste na jejich webu zanechat svůj komentář… Copak – nejde to? To je přesně ono. Kdyby se vám to podařilo, pak by ještě bylo možné začít pochybovat. Ale pokud vám to nejde, pak by vám mělo být jasné, že tyto komentáře byly napsány provozovali téhož webu – podvodníky, za účelem přilákání důvěřivých lidí, honících se za lehkými penězi.

Zde je několik příkladů podvodů na Internetu:

• Program pro automatické vydělávání. To je, samozřejmě, 100% podvod. Copak může program vydělávat peníze? Místo toho, aby vám přinesl zisk – tento program infikuje váš počítač virem. Varování: může se jednat o následující programy: generátor WebMoney, crack Yandex Money, crack WebMoney…
• Program sloužící k tomu, aby bylo možné vyhrát v kasinu. V tomto programu, jsou jakoby nějaké výpočty, které jsou schopné podvádět kasino (ruletu). Legrační, zamyslete se nad tím. Jak je možné porazit stroj? Pochopte, že tyto tzv. „super metody“ vytvořila sama kasina, aby jste jim opět přinesli nějaké „prachy“. Vždyť už jen na to, abyste prověřili tuto metodu, bude muset vynaložit kolem 100 USD. Zkontrolovali jste strategii – a co z toho? Jim zisk – a vám nic!

Jsou to jen dva příklady, ale v Internetu jsou jich stovky. Buďte pozorní – nic není zadarmo! Chcete si opravdu vydělat peníze, pak vytvořte své webové stránky, dostávejte odměnu za každého nového klienta, kterého přivedete do naší Opravny notebooků v Praze nebo pracujte jako freelancer…
Vydělávat se dá, ale musíte opravdu pracovat, pamatujte na to a nenechte se chytit do pasti pseudo-výdělků!

Top