Opravy iPhone

TechNova > Opravy Apple > Opravy iPhone
Objednávka na opravu
Opravy iPhonu
Opravy iPhonu
Opravy iPhonu
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika iPhone0
Záruční oprava iPhone 0
Výměna skla od 700 Kč
Výměna displejeod 900 Kč
Výměna baterie od 600 Kč
Výměna krytu od 900 Kč
Čištění po kontaktu s vodou od 700 Kč
Firmware telefonu od 400 Kč
Obnovení na novou IOS od 300 Kč
Výměna reproduktoru od 600 Kč
Výměna multimediálního reproduktoruod 600 Kč
Výměna/oprava tlačítka Home/Touch ID od 800 Kč
Výměna/oprava zapínacího tlačítka od 800 Kč
Výměna/oprava tlačítka hlasitosti od 800 Kč
Výměna/oprava vibrace od 700 Kč
Výměna/oprava napájecího konektoruod 800 Kč
Výměna/oprava předního fotoaparátu od 800 Kč
Výměna/oprava zadního fotoaparátu od 800 Kč
Oprava špatných kontaktů SIM karty od 700 Kč
Výměna čipu napájení od 1000 Kč
Výměna čipu touchscreen od 1000 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Modely iPhone nejsou určeny pouze k volání, ale mají zároveň mnoho dalších funkcí. Nehledě na to, že výrobky Apple odpovídají současným požadavkům jejich uživatelů, dříve či později se opotřebují. Poruchy činnosti jednotlivých zařízení jsou příčinou negativních důsledků. Proto jsou opravy iPhonů nezbytnou službou.

K nejčastějším poruchám telefonů tohoto výrobce patří:

 • nečinný dotyk
 • namočení
 • snížená kvalita zvuku, nečinnýreproduktor
 • rychlé vybíjení baterie
 • přístroj nelze zapnout a další problémy

Doporučujeme se obrátit na náš iPhone servis ihned po objevení závady. Pokud budete otálet, je zde možnost, že se setkáte s dalšími problémy, což bude mít za následek vyšší investice. Je třeba si uvědomit, že odbornýservis iPhone Praha je zárukou trvalé kvality.

Seznam služeb servisního centra TECHNOVA — opravy iPhone

Nabízíme Vám seznámení se širokým spektrem činností spojených se zlepšením funkčnosti zařízení. Firma provádí:

 • spolehlivou diagnostiku, při které využíváme pouze vysoce kvalitní přístroje
 • výměnu vadných součástek v krátkých termínech v souladu s našimi podmínkami za použití originálních náhradních dílů
 • firmware iPhone a také obnovení systému za použití moderních řešení a nejefektivnějších metod
 • odstranění problémů s nabíjením, obrazovkou a jinými částmi (opravy probíhají pod dozorem odborníků s dlouholetými zkušenostmi v dané oblasti)

Příčin poruch může být hned několik. Abychom je odhalili, musíme provést diagnostiku přístroje a určit kroky opravy. Mezi časté příčiny patří nevhodné zacházení s technikou. Majitelé, kteří potřebují opravu Apple iPhone, se mnohdy nestarají o telefon tak, jak by měli, což má za následek mnohé problémy.

Provádíme opravy následujících typů:

 • 4 a 4S;
 • verze 5,5C a 5S;
 • 6, 6 Plus
 • 7, 7 Plus
 • nové typy 8, 8 Plus, 10 a jiné

Hlavní výhody servisu TECHNOVA

U nás provádíme servis iPhonů za ceny, které jsou přizpůsobené každému majiteli. Poslat objednávku na diagnostiku a rovněž popsat problém můžete také z pohodlí domova. Na internetových stránkách máme chat, který je určený pro poskytnutí pomoci a konzultace zákazníkovi. Zaručujeme: důkladné zjištění vady, vysokou odbornost personálu, možnost rychlé opravy, poskytnutí záruky.

Při práci používáme pouze originální náhradní díly, které zvyšují délku bezporuchovosti. V našem servisním centru provádíme spolehlivé opravy iPhonů za velmi nízké ceny ve spojení s vynikající kvalitou. Hlavní pravidlo společnosti je individuální přístup k zákazníkovi, díky čemuž se urychlí doba opravy. Obnovíme činnost vašeho přístroje i při složité poruše za krátkou dobu zde v Praze.

Časté problémy

V překladu z angličtiny slovo unlock znamená odblokování. Jde o odpojení zařízení od mobilního operátora.

Jestliže se do jakéhokoliv elektrického spotřebiče dostane vlhkost, je nutné odpojit jej od zdroje napětí, ve Vašem případě od baterie. V iPhonu je však skrytá uvnitř přístroje a těžko se k ní dostanete bez speciálních přístrojů. Proto nejlepším řešením je donést zařízení k nám. Díky záruce kvality, originálním náhradním dílům a vysoké odbornosti našich zaměstnanců se zařízení rychle vrátí do původního stavu.

Samozřejmě pomůžeme. Čekáme na Vás v kanceláři v Praze, kde provedeme bezplatnou diagnostiku a namontujeme nové originální náhradní díly.

Máme mimořádné kvalitní kontakty na výrobky Apple. Na svou práci poskytujeme úplnou záruku kvality.

Máte možnost přejít v menu do základního nastavení a otevřít záložku O nastavení a pak Verze. Může se však stát, že telefon nejde odblokovat a takto bude zjistit verzi těžší, ale je to možné.

Používání neoriginálních zařízení bohužel může způsobit poruchy iPhonů. V tomto případě můžeme s jistotou mluvit o poškození kontrolky USB (Tristar U 2). Pokud chcete obnovit činnost telefonu, je nutné vyměnit tuto součástku.

Můžete si sami provést diagnostiku. K tomu potřebujete současně zmáčknout Home a tlačítko blokace a držet je okolo 12 sekund. Poté zapněte přístroj. Jestli se Vám objeví «jablko», je vše v pořádku. Pokud však ne, přijďte na rychlou opravu telefonů v Praze, kde Vám zaručujeme kvalitu a nízké ceny.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top