Opravy iMac

TechNova > Opravy Apple > Opravy iMac
Objednávka na opravu
Opravy iMac
Opravy iMac
Opravy iMac
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika iMac 0
Záruční oprava iMac0
Výměna skla od 3900 Kč
Výměna displejeod 5900 Kč
Výměna skla a displeje od 7900 Kč
Výměna kontaktů od 1600 Kč
Optimalizace a zrychlení operačního systému od 700 Kč
Instalace operačního sytému s aktivací od 900 Kč
Rezervní kopírování dat od 500 Kč
Obnovení dat od 700 Kč
Výměna pevného disku od 1800 Kč
Výměna za SSD disk od 1800 Kč
Čištění od prachu od 1000 Kč
Čištění po průniku tekutiny od 1200 Kč
Výměna nebo obnovení paměti RAM (DDR) od 1900 Kč
Poškozený nebo zaseknutý konektor DVD či CD od 1700 Kč
Oprava základní desky od 1900 Kč
Oprava nebo výměna napájecí jednotky od 1900 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Servisní centrum TECHNOVA provádí kompletní opravy iMac pro majitele této techniky značky Apple. Pracovníci pečlivě provádějí všechny jednotlivé pracovní úkony a zaručují tak vynikající výsledek za krátkou dobu opravy. Při práci používáme kvalitní přístroje a originální náhradní díly. Na nás se obracejí uživatelé s těmito obvyklými poruchami:

 • pomalý chod;
 • výměna základní desky nebo LCD;
 • přeinstalování a nastavení programů;
 • obnovení systému;
 • rozbitý displej;
 • špatná činnost klávesnice atd.

Servis iMac vyžaduje práci odborníků, proto ji nedoporučujeme provádět svépomocí. V opačném případě se můžete setkat s dalšími problémy a zaplatit pak mnohem více. Společnost nejprve provede diagnostiku, objeví tak vady a poté je odstraní efektivními metodami.

Nabízíme spolehlivé služby specialistů

Dnes je nesnadné obejít se bez služeb servisního centra. My zaručujeme efektivní služby týkající se technických oprav. Protože zaměstnáváme pouze zkušené pracovníky, v budoucnu se nebudete muset již obracet na další podobné opravny. Široké spektrum nabídky obsahuje:

 • zjištění závady pomocí diagnostických přístrojů;
 • zrychlení činnosti zařízení;
 • odstranění chybných programů;
 • technické čištění vnitřku a vnějšku;
 • výměna krytu;
 • výměna všech částí včetně obrazovky;
 • ostatní služby lze dohodnout individuálně.

Často k nám přicházejí uživatelé, kteří mají problémy s iMacem spojené s několika příčinami. Častou z nich je pád. Následkem mechanického poškození zařízení nelze spustit, proto je nutná oprava specialisty. Kromě toho poruchy vznikají vinou samých uživatelů, kteří nemají mnoho zkušeností. Každá technika potřebuje péči. Pokud ji zařízením nevěnujeme, poruchy jsou nevyhnutelné. Proto iMac servis patří mezi žádané služby v Praze.

Výhody servisu

Provádíme preventivní kontrolu těchto modelů:

 • iMac, Plastic;
 • Aluminum zařízení;
 • Slim Unibody.

Než se obrátíte na servisní centrum TECHNOVA, doporučujeme zjistit příčinu poruchy. Pokud však nemáte tuto možnost, nabízíme Vám nejlepší řešení — kvalitní diagnostiku. Naše společnost spolupracuje s dodavateli originálních náhradních dílů pro techniku Apple. Kromě toho zaručujeme:

 • dodržení termínů oprav
 • opravy přizpůsobíme Vašim potřebám
 • inovativní přístup k opravě
 • výhodné podmínky

V případě nutnosti Vám nabízíme konzultaci s odborníky. Našim zákazníkům poskytujeme trvalou podporu a informace o probíhajících pracích. Obrátíte — li se na naše centrum, zakázky se ujmou pracovníci s dlouholetými zkušenostmi a Vy dostanete rady ke zlepšení činnosti Vašich přístrojů.

Časté problémy

Ano, Microsoftem vytvořený balíček Office lze použít v operačním systému Mac. Aplikace, které byly vyrobeny pro iMac jsou synchronní s Windows. To se týká Wordu, Powerpointu a Excelu a také dalších nejpoužívanějších programů. Pokud jste uživatelem iMacu a máte problém s instalací aplikace určené výlučně pro Windows, existuje několik způsobů řešení. Můžete využít Boot Camp. Dodává se s každou novou verzí iMacu. Tento program dovoluje nainstalování operačního systému Windows na «jablečných» zařízeních.

Parallels Desktop pro iMac nebo VMwareFusion jsou programy, které je vhodné si opatřit, jestli plánujete používat dva operační systémy (Mac OS X a Windows). Instalace některého z nich Vám dovolí používat všechny funkce obou operačních systémů bez restartování iMacu.

KaždýiMac byl vytvořen s ohledem na jednoduchost užívání. Společnost věří, že najdete důležitější věci, než je pouze proniknutí to tajů počítačů. I když jste dříve nikdy s iMacem nepracovali, během týdne se vše potřebné naučíte.

Je to dáno tím, že vše je popsáno jednoduše ve stejném duchu. Osvojíte — li si základy práce s iTunes, pak také se snadno naučíte s iPhoto, Mailem a jinými programy u iMacu.

Safari je nejefektivnější prohlížeč na celém světě. Proto je také nainstalován na všech výrobcích Apple. Ale pokud chcete, lehce si nainstalujete Firefox, Operu nebo jiné.

Samozřejmě se snadno připojíte se svým iMacem k pevné nebo bezdrátové síti v místnosti. Rovněž bez sebemenších problémů budete dostávat poštu, komunikovat v sociálních sítích a vyměňovat data s jinými počítači.

S Wi — Fi to bude podobné. Mac výborně synchronizuje práci s dostupnými bezdrátovými sítěmi. Sám si je vyhledá. Pak si síť vyberte s nabídnutého seznamu, zadejte heslo a začněte pracovat.

Existují dvě možnosti kopírování dat na iMac.- Přeneste svoje data na pevný disk. Pak jej připojte k iMacu a proveďte jejich převedení na druhé zařízení. — Lze také zkopírovat data přímo z počítače na iMac pomocí připojení k místní síti.

Mac je promyšlené zařízení, na kterém je nainstalováno množství různých ovladačů. Nemusíte se proto znepokojovat. Hned po připojení příslušenství k počítači budete informováni, co máte dělat. Například při instalaci kamery Vám iMac otevře iPhoto a zeptá se, jestli jej chcete synchronizovat s Vašim zařízením.

Uživatelé iMaců, podobně jak je tomu u dalších výrobků Applu, dostávají silnou podporu od vývojářů. Zákaznická centra Applu nejednou získali titul nejspolehlivějších na celém světě. Pokud si chcete systém podpory prodloužit do tří let od nákupu, nabízí se Vám balíček Apple CareProtectionPlan (program dodatečné ochrany).

1 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 5 (1 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top