Instalace software

TechNova > Instalace software
Objednávka na opravu
Instalace software
Opravy počítačů
Instalace software
Druh práce:Cena v Kč
Instalace Windows XP, Vista od 500 Kč
Instalace operačního systému Windows 7 a ovladačů od 900 Kč
Instalace Windows 8 a ovladačů od 900 Kč
Instalace operačního systému Windows 8.1 a ovladačů od 900 Kč
Instalace Windows 10 a ovladačů od 900 Kč
Instalace operačního sytému, ovladačů a programů od 900 Kč
Instalace Windows serveru od 900 Kč
Instalace ovladačů od 400 Kč
Instalace antivirového programu od 300 Kč
Instalace kancelářského balíčku Microsoft Office od 600 Kč
Instalace programů od 300 Kč
Obnovení operačního systému od 400 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Počítač nepotřebuje pouze ruce své obsluhy, ale také pravidelnou péči. Pokud včas neprovedete diagnostiku a neodstraníte poruchy, existuje riziko nenadálých problémů. Servisní centrum TECHNOVA nabízí široké množství spolehlivých služeb. Nejžádanější z nich je instalace programů na notebook nebo počítač.

Naše možnosti dovolují provést instalaci jednoduchými metodami. Práci provádějí pouze prověření odborníci, kteří mají zkušenosti a kvalifikaci v dané oblasti. Uživatelům zaručujeme vysokou profesionalitu a dostupnost. Dnes instalace programů nezabere mnoho času. V případě, že si ji chcete provést sami, mohou vzniknout problémy. Proto Vám doporučujeme obrátit se na nás.

Jaké služby nabízí servis?

— Instalace Windows. Používáme výhradně licenční verzi. Na přání zákazníka provádíme také konzultaci.
— Plné nastavení. Nepotřebujete se zabývat jejími složitostmi. Nabízíme Vám nastavení počítače, který bude ihned možno použít.
— Odstranění virů. K tomuto problému je nutno přistupovat se zvýšenou opatrností. Společnost TECHNOVA používá nejefektivnější antivirové programy.
— Licenční operační systémy. Veškeré nezbytné vybavení počítače bude nainstalováno v nejkratším možném čase. Doprovodné programy operačního systému jsou důležitou částí pro jeho práci.

Bez ohledu na znalosti a návyky se mnozí majitelé počítačů obracejí na servisní centra. Kvalifikovaná pomoc představuje vhodné řešení pro ty, kteří si přejí dostat výborný výsledek práce na dlouhou dobu. Teď je instalace programů, na kterou je sleva, prováděna v souladu s moderními požadavky zákazníků.

Optimalizace, obnovení a instalace operačního systému MICROSOFT

Pro dobrou činnost je nutné pravidelně obnovovat ovladače a prověřovat, jestli je vše v pořádku. Provedení instalace operačního systému umožní vyhnout se možným chybám, pokud svěříte práci našim odborníkům. Provedeme rovněž optimalizaci Vašeho počítače (zrychlení atd.). Nabízíme kompletní instalaci programů, které jsou nezbytné pro současného uživatele.

Doporučení na udržení operačního systému v pořádku:

— Dbát instrukcí odborníků
— Založit rezervní DVD nebo HDD disky pro obnovení
— Neměnit a neodstraňovat systémové soubory
— Provádět kontrolu pomocí antivirových programů atd.

Nikdy si nemůžeme být jistí bezchybnou prací, proto je nezbytná instalace počítačových programů. Rovněž, pokud zařízení pracuje pomalu, má na to vliv několik faktorů:

— Přehřívání
— Přítomnost virů
— Problémy s počítačem
— Zastaralý počítač atd.

   Je možné vyřešit všechny již zmíněné problémy, pokud se obrátíte na servisní centrum TECHNOVA. Přítomnost odborníka pomůže při řešení složitějších úkolů v krátkém čase. Proto doporučujeme důvěřovat nám a nesnažit se odstranit problémy, protože pak by bylo nutno zaplatit mnohem více.

Časté problémy

Někteří uživatelé si myslí, že pokud odstraní zástupce, zbaví se tak nepotřebného programu. Ale tak tomu není. Programy šíří svá data do různých částí souborů (např. registr), proto takové odstranění zabere místo na nositelích dat a v některých případech může vést k nepravidelné činnosti operačního systému. Kvalitnější odstranění programů lze učinit pomocí vložených funkcí. V operačním systému Windows to můžeme provést takto: «Start — Ovládací panely — Přidání a odebrání programů». Pokud máte problémy s odstraněním nepotřebného softwaru, vždy můžete využít služeb servisního centra v Praze.

Nerozčilujte se! Pokud jste již dříve aktivovali systém nebo jej obnovili během garančního období — chytrý systém validace od společnosti Microsoft automaticky obnoví všechny nezbytné klíče a licence při prvním připojení k internetu.

Nejlepším způsobem na ochranu operačního systému je tato kombinace. Uživatel by měl dodržovat organizační a programová pravidla , ale ochrana proti virům není nikdy dostatečná. Na jedné straně odborníci servisního centra TECHNOVA doporučují používat nejnovější a prověřené vybavení, na druhé pak provedení organizované ochrany. Ohraničte přístup — nepoužívejte žádné programy zakázaného charakteru.

Opravdu se stává, že po některých obnoveních přestanou pracovat některé programy. To je spojeno se změnou jádra systému. Taková obnovení jsou u společnosti Microsoft méně častá. Ale pokud jste je použili a programy přestali fungovat, je nezbytné, aby jste nainstalovali nezbytný software. Pro nezkušené uživatele bude nejlepší, pokud se obrátí na servisní centrum, kde odborníci vše rychle a kvalitně provedou bez ztráty důležitých dat.

Ovládač je speciální program, který umožňuje činnost jednotlivým částem počítače (videokarta, čtečka paměťových karet, joystick, herní konzola a další). Obvykle jsou ovládače nainstalované na počítači, ale vždy tomu tak nemusí být. Ovládače je nutné instalovat při každé další instalaci operačního systému počítače. Je proto vhodné soustavně provádět rezervní kopie všech ovládačů Vašeho zařízení před jakýmikoliv změnami v systémové oblasti souborů.

Operační systém Windows je sestaven tak, že všechny programy, které instalujete, jsou dostupné všem uživatelům počítače (jak současným, tak budoucím). Proto je třeba pamatovat, že instalovat nutný software a provádět některé změny mohou pouze uživatelé s právy administrátora.

V žádném případě ne. I když různé programy zajišťují zmenšení rizika, ale je třeba je spojit se znalostmi. Každý systém představuje nástroj, který má jak pozitivní, tak negativní stránky.

Antivirový program — to je bariéra chránící počítač před narušiteli a škodlivým softwarem. Pokud máte obavy o důvěrnost Vašich dat a pravidelnou činnost počítače, musíte si nainstalovat antivirové programy. Toto platí také v případě kvalitní instalace zařízení, protože později může hůře fungovat. K tomu nedochází proto, že operační systém je špatný, ale z důvodu ataku počítače viry, které mají vliv na jeho činnost. Koluje názor, že hackeři provádí častěji útoky na nejpoužívanější operační systémy. To má smysl. Čím více lidí je využívá, tím je větší šance na nalezení potenciální oběti. Alternativou operačního systému, která je méně náchylná k napadení viry je Linux. Je sice méně oblíbená než Windows, ale  sestavena tak, že pro viry je složité dostat se do souborů. Linux je vhodný spíše pro zkušené uživatele. Ostatním se může zdát složitý a matoucí.

2 оценки, среднее : 5,00 из  52 оценки, среднее : 5,00 из  52 оценки, среднее : 5,00 из  52 оценки, среднее : 5,00 из  52 оценки, среднее : 5,00 из  5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top