Opravy tabletů

TechNova > Opravy tabletů
Objednávka na opravu
Opravy tabletů
Opravy tabletů
Opravy tabletů
Druh práce: Cena v Kč
Diagnostika tabletu0 Kč
Výměna rozbitého skla nebo vadného dotykuоd 800 Kč
Výměna vadného nebo rozbitého displeje оd 900 Kč
Oprava vadného displeje оd 700Kč
Výměna reproduktorů nebo mikrofonuоd 700 Kč
Oprava nabíjecího konektoru tabletu od 600Kč
Výměna nabíjecího konektoru tabletu od 700 Kč
Oprava potíží se zvukemоd 600 Kč
Výměna poškozeného krytu оd 600 Kč
Obnovení poškozených kontaktůоd 500 Kč
Oprava tabletu poškozeného tekutinouоd 800 Kć
Čištění od vlhkosti od 600 Kč
Zrychlení činnosti tabletu, firmwareоd 400 Kć
Obnovení původního nastavení od 500 Kč
Výměna čipů nebo oprava základní deskyod 700 Kč
Odblokování od 600 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Tablety se vyznačují svou ergonomikou a polyfunkčností. Avšak i u této techniky dochází k poruchám. Jestliže provádíme pravidelně jeho diagnostiku, můžeme se mnohým problémům spojeným s práci zařízení vyhnout. V každém případě servis tabletů je denně žádanou službou. K častým poruchám patří:

 • nečinná dotyková obrazovka
 • ztrácí se obraz nebo je zkreslený
 • rychlé vybití baterie
 • nečinný mikrofon
 • nechytá signál, nezvoní, nepracuje dynamika
 • zařízení je zablokováno, nekontaktuje SIM — ku a další

Jestli včas nepředejdeme danému problému, nejlepším řešením je obrátit se na servisní centra Jedním z nich je TECHNOVA — opravytabletů Praha, který nabízí spolehlivé postupy a rychlé obnovení činnosti zařízení. Proto, jestli si přejete provést servistabletu, nám můžete důvěřovat.

Záruka na provedenou práci

Majitel tabletu si zoufá, že jeho nenahraditelný pomocník nefunguje. Co má teď dělat? První krok, který by měl učinit je provedení diagnostiky. Po ní naši specialisté začínají opravu. Nabízíme široký výběr služeb:

 • oprava funkcí
 • přeinstalování/firmware systému
 • zvýšení výkonu
 • výměna dílů a další

Poruchy nezapříčiní pouze uživatelé. Jestli jste si pořídili moc levný tablet, pravděpodobně se v blízké době setkáte s problémy. Ale mnohdy také drahé přístroje jsou vystaveny rizikům. Naše servisní centrum zaručuje, že oprava tabletů bude provedena na profesionální úrovni a odstraní jakoukoli poruchu.

Výhody a přednosti naší společnosti

Je třeba zmínit, že naši odborníci neopravují techniku jen předních značek, ale obrátit se na ně můžete rovněž s výrobky od méně známých výrobců. Doporučujeme kontaktovat nás již v momentě objevení závady. Jestli toto uděláte včas, můžete předejít budoucím problémům. Opravujeme především výrobky těchto značek:

 • SAMSUNG, LENOVO, APPLE;
 • ASUS, ACER, MICROSOFT;
 • HUAWEI, SONY, PRESTIGIO a jiných.

Naše ceny oprav tabletů jsou přijatelné pro každého uživatele. Díky dlouholetým zkušenostem a vysoké odborné kvalifikaci našich pracovníků vyřešíme problémy každé úrovně složitosti. K hlavním přednostem naší společnosti patří hlavně profesionalita, kvalitní diagnostika, pozornost každému detailu a záruka. Navíc nabízíme individuální přístup ke každému z klientů, kdo se u nás rozhodne pro opravy tabletu.

Na skladě máme potřebné náhradní díly nutné k provedení oprav. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli a také výměny provádíme v souladu se všemi podmínkami a pravidly. Při provádění oprav bereme v úvahu každou drobnost. To nám umožňuje poskytnout zákazníkům maximum kvality. Ušetříme Váš čas a peníze, pokud se na nás obrátíte již nyní.

Časté problémy

Abyste provedli danou operaci, musíte nejdříve nainstalovat speciální manažer souborů z Google Play, který podporuje možnost instalace programů. Pokud se Vám to nedaří, přineste tablet do servisu TECHNOVA. Kromě toho máte možnost instalace druhého manažeru, který podporuje tuto funkci. V každém případě, pokud se obrátíte na náš servis, vyřešíte všechny problémy spojené se špatnou činností.

Cena závisí od toho, zda máme díly skladem. Dále pak ji určuje složitost opravy. Odpovíme na všechny dotazy zákazníků. Předtím však zjišťujeme, zda máme všechny potřebné díly. Cenu sdělujeme až po diagnostice.

Nejprve se obraťte na náš servis, kde provedeme diagnostiku. To děláme zdarma. Odborníci servisu TECHNOVA Vám pak sdělí cenu opravy a Vy se můžete svobodně rozhodnout, zda využijete našich služeb nebo nikoli. Lepší je důkladně zkontrolovat zařízení, než hned myslet o koupi nového.

Pokud se jedná o opravu v záruční době, může trvat i déle, pokud personál přesně dodržuje instrukce a důkladně plní všechny předpisy.

K přeinstalování operačního systému Vás mohou dovést různé faktory. Někteří uživatelé bez předchozích zkušeností si to nemohou udělat sami, proto se obracejí na servis. Je třeba zmínit, že obnova systému je složitá, proto doporučujeme přinést tablet do servisu TECHNOVA. V každém případě není vhodné tady experimentovat především, když nemáte podobné zkušenosti.

Ano, náš servis nabízí služby obnovení jakýchkoliv dat z jejich nosičů. Doneste nám zařízení na prohlídku a my Vám řekneme cenu a dobu provedení této služby. Kromě toho zaručujeme ochranu dat, pokud je důležitá pro zákazníka.

Někteří majitelé tabletů známých značek se setkávají s problémy firmwaru. Zařízení se soustavně zpomaluje, restartuje atd. Co mám v tomto případě dělat? Pokud se Vám nepodaří odstranit tyto problémy, servis TECHNOVA vám dá rychle Váš tablet do pořádku. Doporučujeme nejprve pohledat různá obnovení na internetu. Mnoho typů má odpovídající programové zabezpečení několika verzí. Radíme využít poslední, protože se objeví v nejvíce jí odpovídajícím programu. Kromě toho si před instalací pozorně přečtěte instrukce. Práce není složitá, ale musíte postupovat všechny kroky velmi pozorně.

V případě, že máme potřebné náhradní díly na Vaše zařízení, doba opravy nebude delší než jeden den. Poskytujeme také záruku na díly od šesti měsíců. Pokud i v budoucnu tablet vinou našeho odborníka nepracuje správně, provedeme opravu zdarma.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top