Aktuality

TechNova > Aktuality
Technova — příslušenství a náhradní díly pro mobilní telefony

Technova — příslušenství a náhradní díly pro mobilní telefony

Zná to nejspíš každý – Spadne vám mobilní telefon a vy ho váhavě s obavami z rozbitého displeje zvedáte. Ráno odpojíte telefon od nabíječky, ale večer už ho ani nezapnete. Nebo si chcete poslechnout přes sluchátka vaši oblíbenou písničku, jenže nemůžete, protože kabel je rozbitý. Už se poznáváte? Pokud ano, pak je pro vás technova.cz tím pravým řešením! Přečtěte si více

Netflix — tisíce televizních pořadů za pár kaček

Netflix — tisíce televizních pořadů za pár kaček

Sledování filmů či seriálů v HD kvalitě online zní skvěle, že?

Nemuset se řídit podle nějakých vysílacích časů v televizi, vyhnout se takřka nekonečným reklamám, ušetřit za kupování dvd nebo blu-ray. Přesně tohle všechno může být pro Vás realitou díky americké online streaming službě Netflix. Že tomu tak nemůže být, když se jedná o americkou službu? Omyl! Relativně nedávno byl Netflix zpřístupněn pro naši zem, což znamená, že třeba již za pouhých 8 euro měsíčně můžete mít přístup k nespočtu seriálů a filmů téměř kdykoliv a kdekoliv. Netflix se dá sledovat prostřednictvím stolního počítače, laptopu, tabletu, chytrého telefonu nebo dokonce i chytré televize, ovšem za předpokladu, že máte připojení k internetu.
Přečtěte si více

Podle čeho vybírat mobilní telefon, aby za něco stál

Podle čeho vybírat mobilní telefon, aby za něco stál

Výběr mobilního telefonu je poměrně náročná činnost. Rozhodně ji nesmíme podcenit a ani uspěchat. Špatným výběrem totiž můžeme investovat spousty peněz do něčeho, s čím nakonec nebudeme spokojení, a budeme potřebovat další investici. V tomhle článku si prozradíme nejdůležitější faktory, podle kterých můžeme vybrat kvalitní telefon.
Přečtěte si více

Honor 7 — telefon nejen pro snowboardistky

Honor 7 — telefon nejen pro snowboardistky

Mobilní telefon značky Honor

Možná jste už zahlédli v televizi nebo na plakátech reklamu s olympijskou vítězkou snowboardistou Evou Samkovou, která propaguje mobilní telefon značky Honor.  Pokud vám název Honor nic neříká, možná vás překvapí, že se jedná o druhou značku mobilních telefonů od firmy Huawei.
Honor 7 doma v Číně patří mezi nejprodávanější modely smartphonů. V České republice se prodává v 16 GB verzi s osmijádrovým procesorem.
Přečtěte si více

Jak vybrat notebook?

Jak vybrat notebook?

Čemu je potřeba věnovat pozornost při rozhodování o koupi konkrétního modelu notebooku? Nejdříve je potřeba stanovit účel koupě, nutné technické charakteristiky a jiná specifika počítače. Výběr notebooku není snadný úkol a to i pro toho, kdo je zběhlý v počítačích. Moderní počítačový trh nabízí takové množství modelů a modifikací, že není divu, když se v nich ztratíte. Pokusíme se popsat, čemu byste měli věnovat pozornost při rozhodování o koupi konkrétního notebooku.
Přečtěte si více

7 důvodů, proč váš počítač nebo notebook potřebuje opravu

7 důvodů, proč váš počítač nebo notebook potřebuje opravu

Počítač, stejně jako jakékoliv jiné zařízení, se někdy porouchá. Důvody bývají různé. V počítači je mnoho desek plošných spojů a integrovaných obvodů. Pokud se porouchá i ten nejmenší kondenzátor, počítač může zcela přestat pracovat nebo se bez přestání restartovat anebo jen velice pomalu reagovat na příkazy. V takovém případě musí být zařízení okamžitě předáno do počítačového servisu. Je důležité mít na paměti, že jakákoliv vada způsobuje další poruchy, což má v konečném důsledku vliv na cenu opravy.
Přečtěte si více

Výdělek na Internetu: podvod nebo reálná možnost příjmu?

Výdělek na Internetu: podvod nebo reálná možnost příjmu?

Chcete vydělávat na celosvětové síti Internet?

Prohledáváte množství webů a programů s cílem výdělku na Internetu a snažíte se najít ten, který přináší finance?
Nic takového nenajdete! Probuďte se — zadarmo nic nebude! Normálně vydělávat v Internetu je možné, když zde ale reálně pracujete. Zamyslete se nad tím, copak si myslíte, že vám za klikání, pročtení, průzkumy a jakékoliv jiné drobné práce někdo zaplatí slušné peníze? Ne — samozřejmě, že ne. Tyto weby a programy využívají mnoho lidí, kteří se snaží lehce si vydělané peníze, po dobu jednoho měsíce využívají jejich služeb, a pak… Nic. Potom není nic, žádný plat. Co tedy dostanete ve výsledku? Nic, jen zbytečně ztratíte svůj drahocenný čas.
Přečtěte si více

Top