Netflix – tisíce televizních pořadů za pár kaček

TechNova > Aktuality > Novinky zesvěta IT > Netflix – tisíce televizních pořadů za pár kaček
Netflix – tisíce televizních pořadů za pár kaček

Sledování filmů či seriálů v HD kvalitě online zní skvěle, že?

Nemuset se řídit podle nějakých vysílacích časů v televizi, vyhnout se takřka nekonečným reklamám, ušetřit za kupování dvd nebo blu-ray. Přesně tohle všechno může být pro Vás realitou díky americké online streaming službě Netflix. Že tomu tak nemůže být, když se jedná o americkou službu? Omyl! Relativně nedávno byl Netflix zpřístupněn pro naši zem, což znamená, že třeba již za pouhých 8 euro měsíčně můžete mít přístup k nespočtu seriálů a filmů téměř kdykoliv a kdekoliv. Netflix se dá sledovat prostřednictvím stolního počítače, laptopu, tabletu, chytrého telefonu nebo dokonce i chytré televize, ovšem za předpokladu, že máte připojení k internetu.

Netflix streamovací služby

Pokud to pro Vás zní lákavě, ale nejste si jisti, zda-li by se vám pořízení účtu za ty peníze vyplatilo, tak i s tím Netflix počítá, jelikož úplně každý si může tuto streamovací službu vyzkoušet na celý měsíc úplně zdarma. Pokud se Vám bude Netflix zamlouvat, tak nemusíte nic dělat a služba se vám automaticky předplatí na další měsíc. Když však člověk není s Netflixem spokojen, tak kdykoliv může od svého účtu odstoupit, takže se mu další měsíc nepředplatí, ale může jej nadále využívat po dobu toho prvního měsíce zdarma.

České titulky a anglický dabingNETFLIX SLEDOVANI ONLINE TV

Jistě, stránka ještě není tak úplně přizpůsobena českým divákům, jelikož u žádného z pořadů nejsou poskytovány české titulky a všechno má anglický dabing, ale i s tím vám dokáži nyní celkem jednoduše poradit. Dají se do Netflixu vložit externí titulky pomocí jistého rozšíření internetového prohlížeče (pro Google Chrome je to Super Netflix), tzn. titulky, které jste si sami někde na internetu stáhli. Avšak bohužel ani to není tak jednoduché, jak se může zdát, protože Netflix využívá speciální formát titulek, takže normální titulky, které se dají otevřít v běžných multimediálních přehrávačích, zde svůj účel nesplní. A když se vám nepodaří někde sehnat titulky v onom potřebném formátu pro netflix (.dfxp), tak je tady pro Vás služba, která vám běžné titulky převede do potřebného formátu pro Netflix, nese název SubFlicks – subflicks.com. Pro někoho se to možná může jevit jako složitý proces, nebo možná to na někoho může působit jako zbytečně velké vynaložení úsilí na to, aby placená služba mohla pořádně posloužit jejím zákazníkům, a možná má pravdu, ale já jsem stále toho názoru, že s to zkrátka vyplatí. A kdo ví? Třeba i jednou do Netflixu ty české titulky přibudou.

Top