Opravy počítačů

TechNova > Opravy počítačů
Objednávka na opravu
Opravy počítačů
Opravy počítačů
Opravy počítačů
Druh práce: Cena v Kč
Diagnostika počítače0 Kč
Čištění počítače od prachu - profylaktické práce500
Odstranění nebezpečných programů z PCod 400 Kč
Odstranění vadných a poškozených programůod 400 Kč
Optimalizaceod 400 Kč
Antivirové čištění počítače оd 600 Kč
Instalace Linux, MacOS, Ubuntuоd 800 Kč
Instalace Windows (10, 8.1, 8, 7, XP, Sever)оd 800 Kč
Záloha dat před instalacíod 300 Kč
Obnova dokumentů, fotografií, hudby, videí оd 600 Kč
Oparava poškozené základní deskyоd 700 Kč
Oprava nebo výměna napájecího zdrojeоd 500 Kč
Výměna poškozeného pevného disku оd 800 Kč
Výměna DVD jednotky оd 500 Kč
Výměna ventilátoru nebo systému chlazení оd 500 Kč
Výměna vnitřních částí (Operační paměť (RAM), procesor a dalších) оd 500 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

V současnosti nenajdeme žádnou firmu, která by nepoužívala počítač. U nich však vlivem různých faktorů dochází podobně jako u jiné techniky k poruchám. Nezávisle od roku výroby a typu zařízení potřebuje také tato technika pravidelnou diagnostiku. Ta je proto nezbytnou nutností jejich majitelů. Existuje mnoho příčin, při kterých se počítač může pokazit.Servis pcpraha představuje nejčastější poruchy:

 • poruchy různých zařízení
 • přehřátí základní desky
 • škodlivý software
 • různé typy virů a další

I malý problém potřebuje odbornou činnost. V případě opravy svépomocí se můžete setkat s mnoha negativními následky. Servisní centrum TECHNOVA spolehlivě provádí opravy pc. Při práci používáme pouze prověřené přístroje a rovněž poskytujeme záruku na jejich správnou činnost.

Nabízíme širokou škálu služeb:

 • provedení vysoce kvalitní diagnostiky
 • objevení chyb a kroky k jejich opravě
 • instalace programů, odstranění problémů v jejich činnosti
 • instalace prověřených antivirových programů
 • modernizace zařízení nejnovějšími metodami
 • jiné služby technického směru

Často vznikají poruchy jako následek dlouhého užívání počítače. Při objevení drobné vady je nejlepším řešením obrátit se na našeho odborníka. Rozebereme možné příčiny poruchy, které mohou vzniknout během používání této techniky. Někteří z Vás nemá dostatečnou praxi a zkušenosti s prací s počítačem. Tato příčina je obvyklá u začínajících uživatelů. Málo efektivní práce počítače také může mít také další příčiny — nekvalitní komponenty, opomenutí kontroly a jiné. Provádíme cenově dostupné opravy počítačů, jejichž ceny odpovídají odvedené kvalitě.

Důvěřujte odborníkům TECHNOVA (oprava pc)

Specialisté servisního centra provádí servis pc na nejvyšší úrovni, během kterých používají materiály a náhradní díly, které vždy procházejí zkouškou kvality. To nám dovoluje dosahovat nejlepších výsledků a zaručit další bezporuchovou činnost opravených zařízení. Naše společnost opravuje tyto značky:

 • SONY, LENOVO, ASUS;
 • APPLE, MICROSOFT, ACER;
 • INTEL, PANASONIC, DELL;
 • TOSHIBA, MSI, LG a další.

Pracovníci zkušebního oddělení Vám před převzetím zakázky dají odbornou konzultaci, během které individuálně odpovíme našim zákazníkům na každou jejich otázku a provedeme kompletní diagnostiku zařízení. Aktuální ceny oprav počítačů jsou velmi výhodné. Po ukončení opravy náš servis počítačů vydává záruční list, který potvrzuje vysokou profesionalitu provedené práce. Objednávky přijímáme rovněž online, čímž klientům šetříme jejich čas. Naši pracovníci přistupují ke své práci s vysokou oddaností a pracují v souladu s bezpečnostními předpisy

Časté problémy

Náš servis, pokud není nutné rozebrání, provádí prvotní kontrolu zařízení za účelem nalezení poruchy zdarma.

Servisní centrum TECHNOVA pravidelně pořádá akce a nabízí výhodné podmínky pro své zákazníky. Nabízíme slevy rovněž firemním a stálým zákazníkům.

Nabízíme záruku od výrobce. Servis TECHNOVA zaručuje bezchybnou činnost po opravě od jednoho do šesti měsíců. Závisí to od stavu počítače při jeho převzetí. V případě, že se setkáte s problémy po opravě, které nejsou způsobené Vámi, je možnost provedení dalších kroků k odstranění závady. To je prováděno zcela zdarma za předpokladu, že doba nepřevyšuje záruku.

Servis TECHNOVA poskytuje služby také firmám v Praze. V každém případě ceny všech úkonů se domlouvají individuálně.

Abychom zjistili cenu opravy, je nutné obrátit se našeho odborníka. Přesná částka bude známa po provedení celkové diagnostiky. Prvotní kontrola, jak je běžné, nemusí objevit všechny problémy zařízení, proto často ověřujeme možnosti dalších eventuálních závad za pomocí speciálních přístrojů. V souvislosti s tím se může změnit cena opravy. Stojí za to však zmínit, že jakékoliv změny částky jsou konzultovány se zákazníkem. I když pak opravu u nás nevyužijete, diagnostiku neplatíte.

Pokud máme skladem všechny potřebné díly na opravu, tak se pohybuje od jednoho do několika dnů. Po převzetí počítače a následné diagnostice Vám řekneme přibližný čas. O jakýchkoliv změnách nezávisle od typu a složitosti je zákazník informován.

Ano. Náš servis nabízí kompletní služby týkající se sortimentu výrobce Apple za dostupné ceny.

Pravidlem je, že pro zapnutí počítače je nutné silně zmáčknout tlačítko. Je třeba zmínit, že se dotýkáte dekorativního tlačítka, ale spuštění se nachází na mikroschématu. Nejspíše přestalo pracovat v důsledku opotřebování. Nedoporučuji odkládat opravu, protože může dojít k dalším poruchám mikroschématu.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top