Opravy Macbook

TechNova > Opravy Apple > Opravy Macbook
Objednávka na opravu
Opravy Macbook
Opravy Macbook
Opravy Macbook
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika MacBook 0
Záruční oprava MacBook 0
Výměna skla od 1900
Výměna displeje od 4900
Výměna vrchního panelu, skla a displeje od 5900
Výměna nebo oprava kontaktů od 1500
Optimalizace a zrychlení operačního systémuod 700
Instalace operačního sytému s aktivací od 900
Rezervní kopírování datod 500
Obnovení dat od 700
Výměna pevného disku od 900
Výměna za SSD disk od 1500
Čištění od prachu od 800
Čištění po průniku tekutiny od 1200
Výměna krytu od 1900
Výměna klávesnice - topcase od 2500
Výměna klávesnice od 1500
Výměna touchpadu od 1500
Výměna touchpadu Retina od 2200
Výměna nebo oprava pantů od 1500
Výměna nebo obnovení paměti RAM (DDR) od 1200
Poškozený nebo zaseknutý konektor DVD či CD od 1200
Oprava základní desky od 1800
Oprava nebo výměna napájecího zdroje MagSafe 1od 700
Oprava nebo výměna napájecího zdroje MagSafe 2 od 900
Oprava nebo výměna napájecího zdroje USB TYPE Cod 700
Výměna baterie od 1900
Výměna nebo oprava napájení od 1500
Výměna/oprava ventilátoru od 1300
Výměna/oprava wi - fi/Bluetooth karty od 1900
Výměna/opravy repreduktorůod 1900
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Výrobce Apple je vyhlášený kvalitou svých výrobků. V průběhu mnoha let se uživatelé nesetkávají s žádnými problémy, ale někdy se porucha může objevit. V každém případě jsou opravy MacBook žádanou službou. Jejich ceny se mohou zdát být vysoké, Celková náprava zařízení však stojí mnohem více. Vlastníci techniky od tohoto výrobce se nejčastěji obracejí na servisní centrum s těmito poruchami:

 • špatná činnost klávesnice;
 • rozbitá obrazovka;
 • časté sekání;
 • poškození vodou;
 • poškození krytů, pantů;
 • pomalý chod.

V případě odstranění všech výše uvedených poruch, doporučujeme obrátit se na odborníky. Odstranění závad svépomocí nepovede ke zdárnému výsledku. Kromě toho budete muset v budoucnu potřebovat servis MacBook, který Vás vyjde mnohem dráže.

Nabízené služby a příčiny poruch:

MacBook servis TECHNOVA provádí opravárenské práce a činnosti směřující k zlepšení technických ukazatelů. Základní služby naší společnosti jsou:

 • kvalitní firmware;
 • výměna všech částí (obrazovka, základní deska atd.);
 • výměna krytu, pantů;
 • další služby, které lze objednat individuálně.

Příčin problémů může být hned několik. Ve většině případů je to nesprávné zacházení s technikou nebo nešťastné náhody. Často se k nám uživatelé obracejí s žádostí o opravu MacBook Air, který spadl do vody. Někdy zařízení bylo v tekutině několikrát, a tak vznikla mechanická poškození. Každé z nich včetně minimálního zasluhuje zvláštní pozornost. Přístroj může dobře pracovat, ale lepší je provést kompletní diagnostiku, která pomůže objevit možné vady.

Modely, které opravujeme a výhody servisu:

Provádíme kompletní servis na všechny modely od výrobce Apple. naši odborníci poskytují spolehlivé opravy pro každého, kdo ocení kvalitu a dostupnost. Spolupracujeme s důvěryhodnými dodavateli. Opravujeme následující přístroje:

 • MacBook Pro všech typů
 • MacBook Pro Retina;
 • MacBook 12
 • MacBook Air aj.

Firma se orientuje na výsledek a zaručuje dlouhodobou funkčnost opravených zařízení. Nabízíme záruční list, který pokrývá další činnost notebooku. K hlavním přednostem naší společnosti patří operativnost, porozumění detailům a používání ověřených nástrojů. Rovněž naši specialisté nezačínají svou práci bez diagnostiky a vždy před jejím začátkem provádějí důkladnou kontrolu.

Po objevení vady začíná oprava notebooků MacBook. Splnění všech náročných požadavků moderní doby je hlavním úkolem našich specialistů. Servis MacBook Praha je místem, kde oprava Vaší techniky nezabere mnoho času. Filozofií naši společnosti je individuální přístup ke všem klientům.

Časté problémy

Současný světový trh nabízí množství velké množství náhradních dílů pro «jablečnou» techniku za nízké ceny, ale ty jsou často pochybné kvality. Často k nám přicházejí lidé se svými displeji, senzorovými skly a jinými díly nakoupeným na internetu. Převážná většina je však nevhodná. Lidé by se v takovém případě měli držet přísloví «dvakrát měř a pak jednou řeš».
Mějte na paměti, že kanálů, kterými přicházejí dodávky originálních dílů Apple není vůbec mnoho. Prostřednictvím nich se náhradní součástky šíří dále do servisů. Tento systém svědčí o jenom — originální díly na «jablko» není možné koupit. V lepším případě dostanete díl ze starého zařízení, v horším nedokonalou kopii, která nebude vyhovovat svou velikostí. I když Vám však náhodou rozměry budou pasovat, nezaručujeme její funkčnost.
Z toho vychází náš závěr — vše, co klient donese, my zapojíme, ale pouze na jeho odpovědnost.

Co dělat, když jste se setkali s problémem, kdy přístroj nejde zapnout, ale kontrolka funguje?

Pravděpodobně systém se rychle zamyká, ale vždy je lépe svěřit opravu centru oprav notebooků TECHNOVA.

Jednoznačně pošta bude normálně fungovat. Pro její instalaci jsou dvě cesty:
Prohlížeč Safari Vám dává možnost pracovat s poštovními schránkami Google Mail, Hotmail a yahoo! Mail.
Nastavte si Mail v OS X — speciální «jablečné příloze. Pak nastavíte uživatelská data a schránka je připravena k užívání.
Nezávislí vývojáři nabízejí uživatelům Macu také levné nicméně efektivní přílohy pro přenos zpráv a informací z Microsoft Outlook.
Ať si už vyberete jakoukoliv variantu, neztratíte adresu již používané elektronický pošty a můžete s ní dále pracovat.

Když si pořídíte počítač, dostáváte «železo» od firmy, na které budou později instalovány programy od zcela jiného výrobce. Tím lze vysvětlit časté problémy v jeho činnosti. Jinak se má věc v případě iMac, když Apple zároveň se zařízeními vyrábí počítače určené přímo pro ně. Z toho vyplývá, že pouze ve výjimečných případech dochází k problémům a pokud se aplikace zavře, nebude to mít žádný vliv na systém. Navíc je Mac OS X odolný vůči většině existujících virových útoků. Proto můžete bez obav důvěřovat tomuto zařízení. Vaše data budou pod spolehlivou ochranou.

Příčinou je zřejmě nemožnost kontaktu se základní deskou. Tato porucha se musí operativně odstranit, jinak může dojít ke zkratu, který bude mít negativní následky. Veškeré mikrosystémy přestanou fungovat.

1 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 5 (1 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top