Opravy Apple

TechNova > Opravy Apple
Objednávka na opravu
Opravy Apple
Opravy Apple
Opravy Apple
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika Apple0
Záruční opravy Apple0
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Výrobky tohoto výrobce se vyznačují spolehlivostí a dlouhou výdrží. Ale i tato zařízení podléhají poruchám, kdy jsou nutné opravy techniky Apple. Pokud se dostanete do situace, kdy telefon, notebook nebo tablet přestanou fungovat, je nejlepší obrátit se na ověřenou firmu.

Předtím, než si objednáte servis Apple, doporučujeme zjistit hlavní problémy. Seznamte se proto s nejčastějšími poruchami:

 • Porucha konektoru. Každý uživatel se může setkat s tímto problémem vzniklým nesprávným zacházením s přístrojem.
 • Poruchy jsou časté také u klávesnice, obzvláště když ji často používáte. Zařízení nepřijímá SIM kartu.
 • Porucha je častá u vlastníků iPhonů a tabletu. U iPodů se často setkáváte se špatnou činností operačního systému. Tento problém se objeví ve většině případů.

Pokud se setkáte s poruchou, nedoporučujeme ji opravovat svépomocí. Její odstranění neodborníkem může vést k negativním následkům. Nejlepším řešením je obrátit se na servisní centrum TECHNOVA.

Kvalitní služby — jistota vynikajícího výsledku

V našem servisu pracuje kvalifikovaný personál, který nabízí pouze kvalitní Apple servis a to konkrétně:

 • provedení kompletní diagnostiky
 • odstranění chyb v operačním systému
 • výměna obrazovky, kontaktů a jiných komponentů
 • technická kontrola
 • instalace licenčních programů aj.

Je na místě se zmínit, že objevit svépomocí závadu je obtížné. Proto se obraťte na náš servis Apple Praha. Zjistíme hlavní příčiny poruchy, se kterými se můžete seznámit již nyní. Jestliže přístroj přestal fungovat, příčinou může být:

 • výrobní závada
 • nesprávné používání
 • následek úderu
 • namočení
 • poškození obrazovky atd.

Výhody servisu u nás

Mnoho technických závad lze lehce odstranit. K tomu je však třeba mít kvalitní vybavení. Naši specialisté pracují s prověřenými přístroji, které usnadňují opravu. Před provedením objednávky se můžete na nás obrátit a zkonzultovat s námi závadu. Na našich internetových stránkách je vytvořen speciální chat, kde zákazníci mají možnost klást otázky spojené s opravou. Kromě toho zde má majitel poškozeného přístroje příležitost popsat problémy, aniž by musel opustit domov. To je velmi příjemné a usnadňuje to výsledek opravy.

Mezi hlavní přednosti naší firmy patří profesionalita, originální náhradní díly skladem a dlouholeté zkušenosti. Naši pracovníci také mají individuální přístup ke každému ze zákazníků. Apple servis v Praze se nyní staly dostupné pro všechny, kdo si cení nejvyšší kvalitu a to navíc v krátkém čase. Snažíme se o cenovou politiku, která je určena pro všechny, proto se po objevení poruchy obracejte na nás. Práce specialistů Vám pomůže tak, aby jste se už v budoucnu s podobnými problémy nesetkávali.

Časté problémy

Na trhu rychlých opravu iPhonů v České republice již působíme řadu let. Byli jsme první, kdo se v Praze zabýval «jablíčky», hned jak se v zemi objevila.Během těchto let jsme získali bohaté zkušenosti, navázali kontakty se spolehlivými dodavateli, co nám možnost používat originální náhradní díly. Veškerý náš personál prošel kvalifikací a získal odpovídající certifikát. Tyto faktory nám umožňují poskytovat záruku na práci v délce do šesti měsíců.

U tohoto modelu je možná výměna skla. Bude Vás to stát 1300 Kč.

Všem stálým zákazníkům nabízíme výrazné slevy na jasném principu. Navíc můžeme poskytnout výhodnější cenu při celkové opravě přístroje. Diagnostika je zadarmo.

Provádíme opravu a výměnu skla na iPad air 2 za 3 — 5 hodin.

Ano, naše práce je založena na používání originálních náhradních dílů Apple. Na přání zákazníka my rovněž můžeme nabídnout spolehlivé a ověřené kopie.

Nejprve vypněte přístroj. Poté bezodkladně vyjměte baterii, rozeberte zařízení a osušte elektrochemickou cestou. nato jej vyzkoušejte. Pokud ve Vaší kuchyni nebo garáži máte vše nezbytné pro tuto činnost a máte s touto prací již zkušenosti, tak si toto sami můžete udělat. V opačném případě my doporučujeme, abyste navštívili naší opravnu iPhonů v Praze. Bezplatná diagnostika a profesionalita pracovníků mluví za vše. Čím dříve to uděláte, tím máte větší šanci na levnou opravu.

Často řešíme podobné problémy. Navštivte nás. Nabízíme originální náhradní díly, nízké ceny a rychlé provedení opravy.

V první řadě musíte přijít k nám na bezplatnou diagnostiku. Pouze po ní můžeme určit příčinu poruchy a možnosti jejího odstranění.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top