Opravy iPod

TechNova > Opravy Apple > Opravy iPod
Objednávka na opravu
Opravy iPod
Opravy iPod
Opravy iPod
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika iPod0
Záruční oprava iPod 0
Výměna displeje od 900 Kč
Výměna baterie od 800 Kč
Čištění iPodu od 400 Kč
Čištění po kontaktu s vodou od 600 Kč
Firmware od 400 Kč
Obnovení na novou IOS od 300 Kč
Výměna/oprava zapínacího tlačítka od 800 Kč
Výměna/oprava tlačítek hlasitosti od 800 Kč
Výměna/oprava napájecího konektoru od 800 Kč
Výměna kontrolky nabíjení od 900 Kč
Výměna kontrolky touchscreen od 900 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Přehrávače od výrobce Apple se odlišují od ostatních vynikající trvanlivostí. Ale také u této značky se můžete setkat s poruchami. Příčin může být mnoho — od mechanického poškození po výrobní závadu. Pro upřesnění poruchy je nezbytné použít diagnostické přístroje. iPod servis TECHNOVA nabízí majitelům této techniky provedení opravy iPod za příznivou cenu.

Nejčastější poruchy výrobků firmy Apple:

 • softwarová porucha. To může vést k dalším problémům např. pravidelná samovolná vypínání, poruchy zvuku atd.
 • nefunkční displej Hlavní příčinou je oxidace kontaktů nebo nefunkční mikrosystém. Také se může jednat o následky úderu.
 • porucha joysticku pro blokaci.K tomu může dojít při proniknutí nečistot. I malé množství prachu může narušit jeho činnost.
 • problémy s konektory na sluchátka. V tomto případě je se třeba ujistit, že porucha je skutečně v konektoru. Vyzkoušejte je na druhém telefonu. Pokud porucha přetrvává, obraťte se na nás — servis iPod Praha.

Pokud zjistíte problém a jste z Prahy, kontaktujte servisní centrum TECHNOVA. Nabízíme komplexní spektrum služeb pro uživatele za nejlepších podmínek.

Co umí naši specialisté?

 • provádí kompletní nastavení;
 • odstraňují zavirované programy;
 • čistí zařízení od vnitřních i vnějších nečistot;
 • vymění jakoukoli součástku.

Během opravy používáme originální přístroje od přímého dodavatele. Kromě výše popsaných příčin poruch existují také další činitelé, kdy Váš iPod přestal pracovat — nedostatečná péče, navlhčení, nevhodné programové vybavení. Při práci s technikou naši odborníci používají pouze spolehlivé přístroje.

 • Opravujeme tyto typy iPodů:
 • zařízení rvní, druhé a třetí řady;
 • iPod video, Classic, iPod nano;
 • přehrávače Touch, Photo a další.

Kompletní oprava iPod 4 nebo jiných verzí vyžaduje nejen zkušenosti, ale také speciální nástroje. Proto se oprava svépomocí nedoporučuje.

Hlavní výhody centra TECHNOVA — servis iPod

Výjimečnost naší společnosti spočívá v individuálním přístupu. V případě potřeby zákazník může dostat konzultaci a také odpověď na všechny své dotazy. Veškeré informace, které jsou spojeny s opravou, dostane v plném rozsahu. Před započetím práce se provádí diagnostika umožňující vyhodnotit problém a stupeň jeho složitosti. Teprve poté začíná oprava.

Naši odborníci používají při práci všechny nezbytné přístroje. V souvislosti s tím se servis iPod nano Praha nebo telefonů dalších verzí provádějí na profesionální úrovni. Skladem máme všechny náhradní díly pro každý model v originálním provedení, což zaručuje vynikající výsledky.

Časté problémy

Pomůžeme udělat bezplatnou diagnostiku, zabezpečíme záruku kvality a originální náhradní díly.

Než přinesete iPod na rychlou opravu k nám do Prahy, je třeba s ním provést několik činností:

 • vytvořit rezervní kopii a uložit ji v počítači. Pro iPod použijte iTunes a pro iPod touch toto můžete udělat za pomocí iCloud. Kopie se Vám bude hodit, když po opravě budete obnovovat osobní data.
 • ujistěte se, že si pamatujete svůj login a heslo
 • ponechte si dokumenty a příslušenství: nabíječka, kabely

V našem servisním centru můžete obdržet bezplatnou pomoc při opravě iPodu, pokud se na něj vztahuje záruka. Jestli u přístroje není nutné obnovit systém, tak je opraven podle záručních pravidel. V ostatních případech Vám však také pomůžeme a provedeme bezplatnou diagnostiku a rychlou opravu při garanci nízkých cen.

Společnost Apple velmi často aktualizuje svůj software, aby jej zlepšila a pokryla zranitelná místa. Především se jedná o možnosti unlocku a jailbreak. Fanoušci posledního i vlastníci zamknutých zařízení musí chápat, že po firmwaru se iPhone vrátí k firemnímu nastavení a je znovu třeba projít unlock a jailbreak, a to je nemožné, pokud se software pouze obnovil.

V záručním listu je uvedeno, že praskliny a jiná mechanická poškození vzniklá chybou ve výrobě- jsou předmětem bezplatné opravy. Ale pokud tyto vady nastaly vinou náhodných poškození, pak je oprava zpoplatněna. Naše firma provádí výměnu obrazovky iPodu rychle, levně, přičemž používá pouze originální součástky.

V závislosti od toho, jak složitá je porucha, oprava iPodu může trvat nějakou dobu. V rámci záruky se může jednat o maximálně jeden měsíc. V naší dílně se sníží — od několika hodin po 5 dnů v závislosti od typu problému. Servisní centrum umožňuje svým zákazníkům zjistit stav opravy na internetu nebo telefonicky.

 • iPod koupený před rokem a dříve
 • u iPodu se vyskytuje porucha, na kterou se nevztahuje záruka. Mezi ně patří např. mechanické poškození a problémy vzniklé instalací jiného softwaru

Pokud Vám odmítli poskytnout bezplatnou pomoc, obraťte se na naše centrum. Zaručujeme nízké ceny a originální náhradní díly na iPhone.

Ano, našim stálým zákazníkům nabízíme zajímavé slevy. Kromě toho při nutnosti celkové opravy jsou účtovány lepší ceny.

1 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 51 оценка, среднее : 5,00 из 5 (1 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top