Obnova dat

TechNova > Obnova dat
Objednávka na opravu
Obnova dat
Obnova dat
Opravy počítačů
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika 0 Kč
Obnova dat po formátováníod 700 Kč
Obnova dat z diskuod 600 Kč
Obnova ztracených dat od 700 Kč
Obnova poškozených datod 700 Kč
Obnova ztracených informacíod 700 Kč
Obnova dat z pevných disků (HDD) od 700 Kč
Obnova dat z SSD diskůod 900 Kč
Obnova dat z flash disku USB, obnova dat z paměťové karty od 500 Kč
Obnova RAID 1/2/3/4od 1200 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Při ztrátě dat ze zařízení mnozí jejich uživatelé zpanikaří. Dnes ale existuje řada programů, které umožňují obnovení informací. Jestliže však nemáte zkušenosti v tomto směru, je nejlepší řešení obrátit se s žádostí o obnovu dat po zformátování na servisní centrum TECHNOVA.

Tento problém se uživatelům stává často. Existuje několik příčin, které mohou vést ke ztrátě informací. Pokud se však včas obrátíte na profesionály, můžete předejít budoucím problémům. Hlavními faktory jsou:

 • náhodné nebo úmyslné odstranění příloh
 • důsledky virusu
 • nedostatečné zabezpečení programů
 • další chyby uživatelů.

V každém případě je nejlepším řešením obrátit se na specialisty. Provedení opravy svépomocí může způsobit další poruchy, především pokud použijete neověřené programy. Je nutné pochopit, že obnova smazaných dat je složitý proces, který potřebuje odbornou pomoc.

My nabízíme:

 • nejkvalitnější služby
 • použití originálního vybavení při řešení problémů
 • analýza ztracených informací
 • kompletní diagnostika zařízení
 • obnova dat z sd karty
 • obnova poškozených dat
 • další činnosti spojené se zlepšením činnosti zařízení

Naše servisní centrum spolupracuje pouze s dodavateli, kteří používají originální přístroje k řešení mnoha problémů. Kromě toho dílenští specialisté provádí profesionální obnovení dat z následujících zařízení:

 • technika na bázi Androidu
 • smartfony a tablety používající operační sytém IOS
 • ostatní mobilní zařízení.

Naši zaměstnanci mají již mnohaleté zkušenosti. Každý z nich má odpovídající kvalifikaci, která zaručuje rychlé provedení opravy. Svědomitě se zabýváme všemi požadavky a přáními našich zákazníků. U všech oprav dosahujeme výborných výsledků.

Protože chápeme všechny principy práce s informacemi, provádíme jejich spolehlivé a úplné obnovení. Objednávku můžete také poslat z domu, abyste ušetřili svůj čas.

Výhody a zvláštnosti

Dílna na opravy většiny druhů techniky od známých výrobců zaručuje výběr a kvalitu prováděných prací. Nezávisle od složitosti vždy odstraníme poruchu pomocí výkonného softwaru. Naši zákazníci se shodují v tom, že k hlavním výhodám využití služeb servisního centra TECHNOVA patří faktory jako možnost okamžitého obnovení dat, rychlá zpětná vazba a vysoká profesionalista. Odborníci zde používají nejnovější přístroje k vyřešení problému.

Podrobnou konzultaci dostanete po zadání dotazu v online chatu. Pracovník Vám brzy odpoví a nabídne odbornou pomoc. Po odsouhlasení všech detailů práce je provedena diagnostika a po nalezení příčiny poruchy je zařízení opraveno. Zároveň dostáváte záruku výsledku a činnosti přístroje po dlouhou dobu.

Časté problémy

Každý nosič dat je nejdříve diagnostikován a teprve pak je určena cena služby.

Data lze po formátování obnovit, pokud se během něj nepoškodily staré soubory a vytvořily si novou souborovou tabulku, kde se shromažďují. Pokud se po tomto úkonu nic nezapisovalo na pevný disk, je velká pravděpodobnost obnovení starých dat.

Doba obnovení dat je individuální a závisí od výsledků diagnostiky zařízení, protože na potřebné úkony má vliv příčina, objem nositele a dostupnost dílů.

V případě obnovení pevného disku, když není nutná oprava, můžeme tuto službu provést za 400 — 1000 Kč. Pokud je nutné obnovit data z pokaženého nositele, tak to je úplně něco jiného. Cena se bude odvíjet od stupně poruchy a objemu dat, které je třeba obnovit. Průměrně Vás to bude stát okolo 2000 Kč. Přesněji o tom můžeme mluvit až po provedení bezplatné diagnostiky.

Obnovit můžeme pouze ta data, na které nejsou zapsána nová. Lze to provést dvěma způsoby:

 • obnovení logické struktury dat (složky, soubory) v případě, když množství zapisovaných nových souborů nepřevýší původní
 • obnovení souborů v RAW formátu, to znamená bez názvu po rozšíření

Pravděpodobnost úspěšného obnovení souborů závisí od mnoha faktorů:

 • objem pevného disku
 • jestli byli provedeny nějaké úkony v nositeli
 • podmínky pro obnovení dat- typ obnovovaných dat. Fotografie a textové dokumenty jdou obnovit rychleji, ale například účetnictví 1C potřebuje více času a práce.
 • stupeň poškozeni dat

Nejlepší pro Vás bude zavolat nám na číslo uvedené na webu, protože potřebujeme další informace.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top