O nás

TechNova > O nás
O nás

Živnostenská oprávnění

Obory činnosti:

  • Opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a souvisejí činnosti a webové portály
  • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
  • Velkoobchod a maloobchod

Servisní centrum TECHNOVA nabízí profesionální pomoc majitelům počítačů, notebooků, tabletů a jiné techniky. Naše práce se soustředí hlavně na dodržování pravidel bezpečnosti. Při opravách techniky my používáme výhradně prověřené přístroje, což přispívá k dosažení nejlepších výsledků.

Opravy techniky v Praze provádějí odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v dané oblasti a také odpovídající kvalifikaci. Díky moderní službě práce u zákazníka můžete kontrolovat celý proces. Pokud je to nutné, naše opravna zaručí absolutní utajení dat.

Proč si vybrat TECHNOVA?

— Široké zkušenosti s opravami. Nabízené služby jsou koníčkem našich pracovníků.
— Jdeme zároveň s dobou. Sledujeme poslední novinky v daném průmyslu, proto snadno určíme příčinu poruchy.
— Maximální bezpečnost. Všechny nutné činnosti při opravách a servisu jsou zcela bezpečné.
— Úspora času. Nepotřebujeme spoluúčast zákazníka. Kromě toho nemusíte navíc platit za software.
— Neprovádíme experimenty. Díky spolehlivému diagnostickému vybavení víme, jaké nejefektivnější kroky podniknout při opravách.

Základní proces, kterému věnujeme největší pozornost je analýza příčin vzniklého problému. Naši odborníci provedou kompletní diagnózu techniky. Maximální přesnost a kvalita prováděných prací je hlavní moto servisního centra.

Co děláme?

— Provádíme diagnostiku Vašeho zařízení pomocí výrobních nástrojů.
— Odstraňujeme viry jakékoli složitosti a rovněž urychlujeme činnost operačních systémů.
— Instalujeme operační systémy, provádíme spolehlivou ochranu systému mobilů, tabletů, notebooků a počítačů.

Odborná pomoc kolektivu TECHNOVA obsahuje nabídku širokého spektra opravárenských činností. Nemusíte již utrácet peníze a čekat na výsledek. Využít služby našeho centra znamená maximálně operativně a bezpečně odstranit poruchy libovolné složitosti jednoduchými metodami. Obnovit veškerý potenciál práce Vašeho zařízení nepředstavuje pro nás žádný problém.

K tomu, abyste si objednali opravu notebooku v Praze nebo diagnostiku a následný servis smartphonů, počítačů, tiskáren a dalších druhů techniky, není nutné vycházet z domu. Zákazníci mohou udělat objednávku online na internetových stránkách, čím ušetří čas. Zvýšení počtu zákazníků představuje vysoké ocenění pro naši společnost.

OSVĚDČENÍ

Společnost plnící povinnost zpětného odběru, odděleného sběru, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu

Top