Opravy notebooků

TechNova > Opravy notebooků
Objednávka na opravu
Opravy notebooků
Opravy notebooků
Opravy notebooků
Druh práce: Cena v Kč
Diagnostika notebooků 0
Vyčištění notebooků od prachu – profylaktické práce od 800 Kč
Odstranění nebezpečných programů z notebookůod 400 Kč
Odstranění virů z notebookůod 500 Kč
Instalace Linux, MacOS, Ubuntu od 800 Kč
Instalace Windows (10,8.1, 8, 7, XP, Server) od 900 Kč
Záloha dat před instalací od 300 Kč
Výměna displeje notebookůod 800 Kč
Oprava/výměna obrazovky notebookůod 800 Kč
Oprava nebo výměna napájecího konektoru od 800 Kč
Výměna poškozeného pevného disku od 800 Kč
Oprava nebo výměna klávesnice notebookůod 700 Kč
Oprava nebo výměna tlačítek na klávesnici notebookůod 100 Kč
Oprava notebooků po poškození vodou od 1500 Kč
Čištění notebooků a klávesnice po poškození vodou od 900 Kč
Oprava základních desek, výměna BGA čipů od 2500 Kč
Oprava/výměna grafické karty (chipsetu VGA) v notebooků od 2500 Kč
Reballing a výměna čipů od 900 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Notebook představuje přístroj, který denně používáme. V jistých případech však mohou vzniknout poruchy. Abychom se vyvarovali negativních následků je nutné provádět diagnostiku. Opravy notebooků v Praze jsou žádanou službou, protože také při práci s touto technikou se můžeme setkat s poruchami. Časté jsou:

 • je nečinná klávesnice, vypadávají nebo nereagují tlačítka
 • nepracuje správně nabíječka
 • nefunguje akumulátor
 • nepracuje jednotka CD/DVD
 • poškození displeje
 • poruchy spojené s pevným diskem a základní deskou
 • přehřátí a jiné faktory

Pokud chcete zjistit příčinu poruchy, je nejlepším řešením obrátit se na odborníky. Oprava svépomocí může vést k negativním následkům. Servis notebooku TECHNOVA zabezpečuje v Praze kompletní servis a jejich opravy na profesionální úrovni.

Profesionální služby naší společnosti

 • očištění těžko dostupných míst od prachu
 • obnovení činnosti operačního systému
 • výměna dílů
 • odstranění nejrůznějších mechanických poškození
 • provedení technické údržby a mnoho dalšího
 • opravy spojené s BGA součástkou (BGA pajeni)

K objevení příčiny špatné činnosti přístroje je nezbytné provést testy. Naši odborníci k tomu využívají prověřené vybavení. Ověří nejčastější příčiny, které vyvolávají závady u notebooků — špatný odvod tepla, možné vysoké zátěže, vlhkost, zkrat, nepravidelné napětí a další.

Společnost provádí kvalitní opravy notebooků za ceny, které Vás mile překvapí. Odborníci servisního centra nabízí kompletní řadu služeb a spolupracují se známými výrobci. Provádí diagnostiku a opravuje se zárukou tyto modely: Apple, Lenovo, Acer, Asus, DELL, Sony, HP a další značky.

Hlavní výhody služeb TECHNOVA — opravy notebooků Praha

Dlouholeté zkušenosti spolupráce se známými dodavateli komponentů umožňují nabízet vysoce kvalitní služby. Před opravou pracovníci prověřují každý detail, což zaručuje vynikající výsledky. Dnes se ceny opravy mohou lišit v závislosti na její obtížnosti. Z tohoto důvodu je provedena na začátku vždy diagnostika. Přednosti práce:

 • kvalitní testy
 • kvalifikovaní specialisté
 • kvalitní náhradní díly od známých výrobců
 • krátké dodací lhůty

Před opravou Vás tento servis notebooků Praha informuje o cenách. Po seznámení se s nimi si můžete vybrat nejlepší a nejdostupnější řešení. Servis nabízí osobní přístup ke každému zákazníkovi a trvalou podporu. O jednotlivých krocích opravy bude klient informován. Nehledě na složitost práce pracovníci poskytnou vysoce odbornou pomoc. Heslo TECHNOVA je — spolehlivost, věrnost, profesionalita.

Časté problémy
 1. Co mám dělat, když přístroj nejde zapnout, nepracuje indikace nebo je problém s nabíjením? Příčinou tohoto problému může být baterie. Zkuste proto nejprve ji vyjmout, a pak napojit do sítě. V případě, že zařízení je funkční, se už baterie opotřebovala a je na čase si pořídit novou. Avšak pokud jste si zcela jisti, že je v pořádku, položte opatrně přístroj na bok a zapojte ji během činnosti zařízení. V úvahu je třeba vzít také sílu nabití. Pokud je nedostačující, problém se vyřeší po celkovém dobití. Poté je nutné baterii několikrát vybít a znovu dobít.
 1. Pokud jste zjistili, že je notebook nečinný a nelze jej zapnout ani bez baterie, obraťte se na servis TECHNOVA.
 1. Pokud jste si sami instalovali paměťové moduly, doporučuje se odpojit zařízení ze zásuvky a vyjmout baterii. pak je zapotřebí důkladně ze všech stran očistit kontakty paměťových modulů pomocí běžné gumy. Nesmíte však poškodit kontakty. Pak znovu nainstalujte paměť. Jestli máte více modulů, zkuste změnit jejich uspořádání. Po tomto kroku zjistíte, jestli je modul vadný nebo nikoli. V případě, že je slot mechanicky poškozen, je nezbytná pomoc odborníka.
 2. Jestli jste zjistiti, že zařízení nefunguje v důsledku poškození paměti a jiných modulů, pak Vám pomůže již pouze servis.

Nezávisle od množství tekutiny, která se dostala do zařízení, je nezbytné ihned vytáhnout notebook ze sítě a vytáhnout baterii. Nedoporučuje se, abyste sami sušili přístroj nebo se jej snažili zapnout. Tím byste ještě situaci zhoršili. Oprava by tak byla mnohem komplikovanější.

Pokud se budete v takovém případě snažit opakovaně zapínat počítač, mohou vzniknout další problémy. I zde je nutné důkladně očistit chladící systém. Nemůžete odkládat návštěvu servisního centra TECHNOVA, protože v opačném případě mnoho dalších závad, které pak vzniknou, způsobí to, že následná oprava bude dražší než nový notebook. Může dojít k poškození nejen procesoru, ale také dalších častí. Nedoporučujeme rovněž, abyste sami prováděli čištění především, když nemáte s tím žádné zkušenosti. Problémů může být několik — spojených se statickým poškozením a jinými faktory.

Příčin tohoto problému může být mnoho. Nejrozšířenějšími jsou:

 1. Nakažení systému viry. Doporučujeme prověřit si notebook na obsah virů. Na zavirovaný počítač už nemá smysl instalovat antivirové programy. Raději pevný disk zkontrolujme na jiném zařízení. To Vám můžeme provést u nás v servisním centru TECHNOVA.
 2. Během práce procesoru nemůže být více než 40 příkazů. Pokud tomu tak je, může dojít k negativním následkům. Příčinou pomalé činnosti a zasekávání je velké množství procesů — více než padesát. Pokud víte, jaké již nejsou nutné, nejlepší je zastavit příkazy pomocí dispečera.
 3. V případě, že počítač používáte již déle než rok, je vhodné všechna dat z pevného disku uložit na jiný disk nebo flešku. Poté doporučujeme přeinstalování systému. Až to provedete je nutné nainstalovat spolehlivý antivirový program, který určený pro notebook. Poté data nahrajte zpět na zařízení.
 4. Při vypnutí baterie ze sítě je nadále pomalá činnost.
 5. Pokud zařízení stále se zasekává a pomalu pracuje, mohou být nástroje CMOS nesprávné. Lze je však vypnout. Jestli Vám uvedené postupy nepomohou, tyto problémy za Vás vyřeší servisní centrum TECHNOVA.

Toto vyřešíte očištěním chladícího systému. Pak doneste zařízení do servisu. Jinak se to může negativně projevit na mikrosystému a vážně poškodit procesor. Sami za pomocí běžných přípravků nečistěte svůj notebook, protože to zapříčiní poruchy, které mohou poškodit další jeho části.

Když nám tlačítka píšou pouze velká písmena nebo jiné symboly, než si přejeme, tak byla polita vodou. I malé množství tekutiny má vliv na její činnost. Důsledky se mohou projevit až během několika dnů či týdnů. Jestli jste zařízení polili teprve nedávno, ihned se obraťte na nás a my tento problém co nejrychleji vyřešíme. Jestli jste ale takto poškodili klávesnici již dávno, je lepší si pořídit novou. Pokud víte, že k zalití nedošlo, problémy mohou být v jejím znečištění. Jednoduše ji přineste do našeho servisního centra a my provedeme očištění v krátkém čase a za příznivou cenu.

Pravděpodobně je poškozený čip, který obrazovku podsvěcuje nebo shořela matricová lampa. Jindy může být závada ve videočipu, ale to je pouze ve výjimečných případech. Není na místě se zbytečně rozčilovat, když porucha je lehce odstranitelná našimi specialisty s bohatými zkušenostmi v dané oblasti. Než odnesete notebook do servisu, můžete jej připojit k monitoru a dokončit tak svou práci.

3 оценки, среднее : 5,00 из 53 оценки, среднее : 5,00 из 53 оценки, среднее : 5,00 из 53 оценки, среднее : 5,00 из 53 оценки, среднее : 5,00 из 5 (3 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top