Opravy iPad

TechNova > Opravy Apple > Opravy iPad
Objednávka na opravu
Opravy iPad
Opravy iPad
Opravy iPad
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika iPad 0
Záruční oprava iPad 0
Výměna skla od 1100 Kč
Výměna displeje od 1600 Kč
Výměna baterie od 1600 Kč
Čištění iPadu od 800 Kč
Čištění po kontaktu s vodou od 1100 Kč
Firmware iPadu od 400 Kč
Obnovení na novou IOS od 300 Kč
Výměna/oprava zapínacího tlačítka od 1100 Kč
Výměna/oprava tlačítek hlasitosti od 1100 Kč
Výměna/oprava napájecího konektoru od 1100 Kč
Výměna napájecího čipuod 1100 Kč
Výměna čipu touchscreen od 1100 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Při technické obsluze tabletu iPad se uživatelé setkávají s problémy spojenými se špatnou činností zařízení. Dříve či později je takový přístroj vystaven negativním vlivům. Proto je oprava iPadu Mini nebo Pro žádanou službou. Servisní centrum TECHNOVA provádí široké spektrum činností určených ke zlepšení výkonu této techniky. K častým poruchám zařízení od tohoto výrobce patří:

 • sklo bylo mechanicky poškozeno nebo je rozbité;
 • problémy spojené s poškrábáním displeje;
 • modem zařízení nepracuje vždy správně;
 • je nutná výměna krytu;
 • nehospodárné nabíjení;
 • přístroj spadl do vody a následkem toho přestal fungovat senzor.

Při objevení poruchy doporučujeme obrátit se na odborníka. iPad opravy svépomocí můžou vést k negativním následkům. Pokud se nevyznáte v této technice, můžete takto způsobit další poruchy. Proto jediné správné řešení je objednat si opravu iPadu Pro a dalších modelů v centru TECHNOVA — iPad servis Praha.

Jaké služby nabízí naše společnost?

 • Profesionální diagnostika — Využíváme kvalitní přístroje, které zkracují čas opravy. To nám rovněž umožňuje nalézt problém v jakémkoli stádiu.
 • Kompletní výměna skla — Při práci pracujeme pouze s originálními náhradními díly. Opravu provádí odborníci za použití ověřených přístrojů.
 • Výměna základní desky a jiných částí — Před opravou naši specialisté zjišťují její složitost. Pokud máte zájem, můžete dostat rozšířenou konzultaci.
 • Opravení chyb spojených s nesprávnou činností 4G modemu — V tomto případě se provádí oprava iPadu podle nezbytných pravidel.
 • Odstranění prohlubní nebo jiných defektů — Provádíme také výměnu krytu. Při tom používáme pouze originální součástky. Snadno odstraníme všechny šrámy a další kosmetické vady.

Opravujeme tyto známé modely od výrobce Apple:

 • iPad Pro všechny verze;
 • iPad Air;
 • iPad Mini a další přístroje.

Výjimečnosti práce servisního centra — iPad servis

Pracovníci mají výjimečné zkušenosti, provádí servis iPad Apple již mnoho let. To jim umožňuje zaručit kvalitní služby, které nabízíme za dostupné ceny. Nejsložitější typy poruch řešíme prostými metodami. Použití vynikajících diagnostických přístrojů nám umožňuje objevit i ty nejdrobnější vady, což vede ke zkrácení doby opravy. Máme skladem nezbytné náhradní díly v originálním provedení.   Pokud si přejete provést opravy iPad, je správnou volbou důvěra našim odborníkům. Vybereme zákazníkovi nejvhodnější podmínky a také poskytneme kvalifikovanou pomoc. Práce naše servisního centra je založena na individuálním přístupu. Zákazníci mohou zadat otázky, na které dostanou vyčerpávající odpovědi. Každý náš pracovník má potřebnou kvalifikaci a vyřeší Váš problém v krátkém čase.

Časté otázky

Společnost Apple nabízí množství alternativních variant podpory obsluhy iPadů. Obrátíte — li se na rychlou opravnu v České republice, snadno také dostanete nezbytné služby týkající se výměny náhradních dílů (vše originální na techniku «jablka»), baterií a obrazovek také z důvodů programových chyb.

Všechny případy, které jsou v záruce nebo spadají pod Zákon o ochraně spotřebitelů, provádíme zdarma. Pokud se však na poruchu nevztahuje nic z výše uvedeného, cena opravy přístroje bude záviset od vážnosti poruchy. My provádíme vždy opravy rychle a levně.

Obvykle celkové vysušení uvnitř tabletu provádíme během několika hodin. Dále Vám uděláme bezplatnou diagnostiku a v případě nevyhnutelnosti rychlou opravu u nás v Praze.

Jestli na Vaší baterii naleznete výrobní vadu nebo jiný defekt vzniklý chybou výrobce, jsou autorizovaná servisní centra povinna vyměnit baterii podle záručních podmínek a Zákonu o ochraně spotřebitelů. Ale pokud se baterie opotřebovala během standardního užívání, nespadá takový případ již pod záruku. My však vždy můžeme provést bezplatnou diagnostiku v našem centru a také rychlou opravu za použití originálních náhradních dílů zde v Praze.

K takovým patří:

 • iPad byl zakoupen před rokem nebo dříve
 • u iPadu byla objevena závada, která není zahrnuta v záruce. Mezi ně patří poškození pádem nebo poruchy vzniklé instalací neschválených modifikací programů.Pomůžeme Vám vyřešit různé problémy spojené s pozáručními poruchami iPadů — vyměníme touchscreen, opravíme konektory pro nabíječku a sluchátka, vyměníme opotřebovanou baterii a provedeme také jiné opravy.

Spojit se s námi můžete na uvedených kontaktech. Naši zkušení odborníci prokonzultují s Vámi poruchu a pomohou s objednávkou. Poté Vám bude nabídnuta bezplatná diagnostika a levná oprava. Od Vás budeme potřebovat znát výrobní číslo, přihlašovací jméno Apple ID a heslo. O tom jak je zjistit, jsme psali již v předchozích článcích.

Když dostanete zpět již funkční iPad, musíte obnovit data uložené na rezervní kopii. Jsme přesvědčeni, že nabízíme pouze kvalitní součástky, profesionální práci, rychlou opravu a nízké ceny na odstranění poruch techniky Apple v Praze.

Samozřejmě opravy poškozeného displeje vzniklé nesprávným zacházením se zařízením nespadají do záruky. Pokud však prokážete, že prasklina skla je výrobní vada, můžete počítat s bezplatnou výměnou.  Všechny ostatní případy jsou již účtovány zákazníkům. Obrátíte — li se na rychlý servis výrobků Apple, můžete počítat s nízkými cenami, originálními díly a zárukou kvality.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top