Opravy telefonů

TechNova > Opravy telefonů
Objednávka na opravu
Oprava telefonu
Oprava telefonu
Oprava telefonu
Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika telefonu 0 Kč
Výměna rozbitého skla nebo nefunkčního dotykuod 700 Kč
Výměna nefunkčního nebo rozbitého displeje od 700 Kč
Oprava nefunkčního displeje od 700 Kč
Výměna reproduktorů nebo mikrofonuod 600 Kč
Oprava napájecího konektoru od 500 Kč
Výměna napájecího konektoru od 600 Kč
Oprava potíží se zvukemod 600 Kč
Výměna poškozeného krytu od 600 Kč
Obnova poškozených kontaktů od 300 Kč
Oprava telefonu poškozeného tekutinou od 800 Kč
Očištění telefonu po průniku vlhkosti od 700 Kč
Zrychlení činnosti telefonu, firmware od 400 Kč
Obnovení systému, instalace původního nastavení od 400 Kč
Výměna mikroschémat nebo oprava základní desky telefonu od 700 Kč
Odblokování od 600 Kč
** Tyto ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci použijte, prosím, tento formulář. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.
Zjistit cenu

DIAGNOSTIKA ZDARMA

u každé zakázky

DIAGNOSTIKA PORUCHY

od 15 minut

POSKYTUJEME ZÁRUKU

do 2 let

Poruchy mobilů vznikají často. Mnozí uživatelé se snaží sami odstranit tyto problémy, ale nedostatek zkušeností u nich často nepřináší žádné výsledky. Pro jejich celkové řešení se proto doporučuje provádět opravy mobilních telefonů pouze v servisním centru. Náš servis telefonu vždy bez rozdílů složitostí oprav nabízí kvalifikovanou pomoc. K nejčastějším poruchám těchto zařízení patří:

 • přístroj nelze zapnout
 • vadný displej
 • nefunguje kamera
 • rychlé vybití baterie
 • blokace
 • telefon se zasekává

Po objevení prvních příznaků problému se obraťte na naše specialisty. Nabízíme servis mobilních telefonů za ceny, které jsou přijatelné pro střední třídu. Společnost TECHNOVA zaručuje profesionalitu a pozornost ke každému detailu. Při opravách používá pouze prověřené přístroje.

Služby které nabízíme a značky, které opravujeme:

 • výměna baterií a dalších náhradních dílů
 • diagnostika problémů
 • provedení firmwaru
 • odstranění chyb v programech a jiných problémů

Příčin špatné činnosti může být mnoho. Pokud smartfon nelze zapnout, problém lze najít v poškození desky nebo baterie. Displej přístroje je nečinný v důsledku opotřebování spoje, rychlé vybíjení baterie zapříčiňuje také nekvalitní baterie. Vážnější problémy a jejich příčiny zjišťujeme pomocí diagnostických přístrojů.

Náš servis provádí opravy mobilních telefonů v Praze za použití prověřených nástrojů. Kontrola celého procesu dovoluje odstranit jakékoli poruchy s maximální operativností. Provádíme podporu a technické činnosti s následujícími výrobci mobilních přístrojů:

 • Samsung, Huawei, Alcatel;
 • LG, Lenovo, Honor;
 • Apple, Nokia, Sony a další značky

Proč si zákazníci vybírají právě náš servis telefonů?

Za prvé vždy před provedením opravy pečlivě zkoumáme chyby. Používáme inovativní metody, které nám umožňují určit poruchy a kroky k jejich odstranění na vysoce profesionální úrovni. To je důvod, proč zákazníci důvěřují servisu TECHNOVA — opravy telefonů. Rovněž v našem pracovním kolektivu pracují zkušení specialisté, kteří mají znalosti v dané oblasti.

Pro každý model individuálně vybíráme náhradní díly. To nám však nezabere mnoho času a také umožňuje snížit náklady na servis mobilních telefonu. Díky spolupráci se známými dodavateli můžeme zaručit, že za opravu nezaplatíte nic navíc. V závislosti od situace a charakteru opravy nabízíme individuální přístup. Abyste si objednali opravu, nemusíte ztrácet čas a jet do naší firmy. Stačí pouze vyplnit formulář na internetu v režimu online.

Poté vybereme nejvýhodnější podmínky v souvislosti s kvalitním řešením. Klienti, kteří již dříve byli v našem centru TECHNOVA, jsou stále spokojeni a doporučují nás přátelům. Za rozumné peníze zde můžete využít všechny služby zaměřené na zlepšení činnosti telefonu.

Časté problémy

Cenu určíme po provedení diagnostiky. Všechny informace týkající se nákladů Vám sdělíme po prohlídce.

Ano, záruku Vám poskytneme. Abyste se seznámili se všemi službami přejděte na odkaz nebo se spojte s námi telefonicky.

Ano, naše servisní centrum prodává kryty a skla na nejběžnější modely.

Ano, ale může to být dražší, jestli bude nutné použít originální náhradní díly.

Pracujeme s prověřenými dodavateli originálních náhradních dílů. Proto můžeme vyměnit kryt u různých typů. Cenu určujeme individuálně. Navíc Vám poskytneme záruku od výrobce

Ano, pro bližší informace nás kontaktujte na chatu nebo se s námi spojte telefonicky.

Potřebujeme nejprve vědět, jak složitá je porucha. Přivezte nám telefon do našeho servisu TECHNOVA a my to zjistíme. Cena se řídí složitostí opravy a jinými faktory, které posuzujeme individuálně.

Provedení celkové diagnostiky je bezplatné. Na našem webu najdete kontakty, díky kterým se lze s námi lehce spojit. Informujte nás o Vašem problému a my jej budeme rychle řešit.

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top