Diagnostika zdarma

TechNova > Diagnostika zdarma
Jak probíhá práce?

Nejdříve zákazník zadává objednávku. Provést to může online, telefonicky a nebo na pobočce.

V krátké době Vás pak kontaktuje náš manažer, který si s Vámi odsouhlasí podrobnosti.

V dohodnutém čase přinesete porouchaný notebook do servisního centra na diagnostiku.

Provádíme kontrolu zařízení bezplatně, a to i v případě, kdy je nutné jeho úplná demontáž a následná montáž.

Objednávka diagnostiky

Hlavní body diagnostiky:

Kontrola napájecího uzlu a přilehlých částí

Diagnostika chladících uzlů a kontrola teploty

Kontrola komponentu: touchpadu, klávesnice, displeje a případně dotyku

Diagnostika diskových jednotek, přívodu a dalších úložných médií

Kontrola uzlů a prvků základní desky

Kontrola operační paměti

Dnešní počítačová technika dosáhla nebývalých hodnot rozvoje a v souvislosti s tím se stala po technické stránce mnohem složitější. To zrychluje její exploataci, ale zároveň s tím více znesnadňuje proces využívání, protože zařízení jsou náchylnější k poruchám a vyžadují opatrné zacházení. Jestliže Váš počítač přestal fungovat, budou se jeho opravou zabývat kvalifikovaní odborníci, kteří mají dostatečné zkušenosti a k dispozici moderní vybavení.


Ceny diagnostiky techniky v Praze

 • diagnostika s částečným rozebráním 0 Kč
 • diagnostika bez další opravy 0 Kč
 • diagnostika vyžadující kompletní demontáž/montáž notebooku 0 Kč

Proč máme Váš notebook nebo jiná zařízení opravovat právě my?

 1. Naše opravárenská dílna počítačové techniky zaměstnávají profesionální pracovníky, kteří již zvládli opravit stovky kusů poruchové techniky.
 2. Pokrokové technické vybavení nám umožňuje rychle objevit příčinu poruchy a rychle ji odstranit.
 3. Lokalita našeho servisu je dobře dostupná.

Diagnostika zařízení je zaměřena na daný problém.

Ne, to se Vám skutečně nezdá, servisní centrum zabývající se opravami počítačů a notebooků skutečné nabízí diagnostiku za 0 Kč. Řekneme Vám skutečnou cenu bez žádných skrytých doplatků např. za další neobjednané opravy, s čím se můžete setkat v některých jiných servisech. Jediným případem, za který si připlatíte, je nutnost plného rozebrání zařízení, ale to my probereme s každým osobně.

Nepokoušejte se sami se svými zařízeními o nic, přijďte raději rovnou k nám na diagnostiku závady. Podmínkou není oprava u nás, přestože my ji můžeme kvalitně provést. Pomůžeme také majitelům, kteří si již provedli analýzu problému.

Taková společná analýza nalezení široké škály poruch a také vybrání metody jejich odstranění dají vynikající výsledek — kvalitní a levnou opravu počítačů v Praze.

Klientům nabízíme rovněž možnost objevení problému díky naší diagnostické online pomoci. Asus, Acer, Toshiba, Sony, Samsung, Lenovo nebo další výrobek zůstává nadále pouze Váš s vlastní historií. Jako majitel můžete značně ulehčit práci zaměstnancům, pokud odpovíte na několik otázek specifikujících charakter poruchy:

— Co se stalo s technikou před objevením poruchy? Možná Vám zařízení upadlo, bylo vystaveno mechanickému poškození? Pronikla do něj vlhkost nebo se poškodilo na měkkém povrchu?
— Bylo zařízení již dříve v opravě (včetně svépomocí)?
— Kdy proběhla poslední technická údržba notebooku (mazání, čištění)?

Často tyto odpovědi pomáhají pracovníkům určit podstatu závady a předběžnou cenu opravy.

Poté už probíhá diagnostika bezprostředně pod dohledem mistra. Samozřejmě vizuální kontrola zařízení může ukázat odborníkovi mnohé: charakter světelných a zvukových signálů, jejich frekvenci a spojení se senzory — jsou unikátní u každého typu.

Například nejběžnější poruchou současnosti je poškození spojení, které se projevuje určitou periodičností signálů na displeji při změně polohy. Dohady se potvrzují, když se začíná kontrola ohybů na obale. Odstranění takové závady patří k těm dražším.

Existuje kategorie poruch, které odhalí také nezkušení uživatelé, ale odstranit je musí specialista. Velmi zranitelnými jsou větráky zařízení, které se zaplňují smetím a prachem. To má za důsledek přehřívání a porušení nabíjení. Výsledkem pak je samovolné vypínání notebooku.

Na první pohled se může zdát, že po dostatečném ochlazení přístroje, když znovu naběhne, je vše v pořádku, ale to je pouhé zdání a situace bývá kritická. Pokud se neprovede odborné očištění, poškodíte videokartu.

Pokud to vše shrneme současné notebooky jsou citlivé na nevhodné zacházení. Ale i když dodržujete všechny zásady, neznamená, že se vyhnete závadám. Provádět opravy by měli pouze profesionální opravny v České republice.

Konzultace zdarma

Objednávka diagnostiky

2 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 52 оценки, среднее : 5,00 из 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Chcete-li zaznamenat hodnoceni, musíte být registrovaným uživatelem stránek.
Загрузка...

Top