Recenze

TechNova > Recenze

Napsat recenzi

 
 
 
 
 
 
Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit.
20 entries.
Štefan,, Jaromírova, Praha Štefan,, Jaromírova, Praha Zařízení Panasonic Toughbook CF-31 MZCAXF9
Procházel jsem se s rodinou po městě a uviděl jsem reklamu servisního centra Technok. Není tomu dlouho, co jsem slyšel o tomto servisu, proto jsem se rozhodl jít dovnitř, protože u mne doma ležel pokažený starý notebook. Když se porouchal, nedokázal jsem jej opravit a koupil nový. Jak se ukázalo, v tomto servisním centru provádí opravy notebooků za ceny, které nepřevyšují hodnotu poruchy. Na druhý den mně opravili mého "staříka".
Lojza, Kralupy nad Vltavou Lojza, Kralupy nad Vltavou Zařízení Toshiba Satellite A100-528
Mám téměř novou baterii, ale nefunguje, jak by měla. Někdy dochází k přerušení její činnosti, jindy se zastaví a nepracuje. Proto jsem se s tímto problémem obrátil na servisní centrum, Tam pracovníci baterii vyzkoušeli a očistili kontakty. Jak se ukázalo, právě jeden z nich byl zanesený prachem. Očištění pracovníkem problém vyřešilo. Takto byla provedena oprava baterie notebooku. A navíc jsem nic neplatil.
Luděk, Praha, Jaromírova 654 Luděk, Praha, Jaromírova 654 Zařízení Tablet Assistant AP-755G
Levně opravu tabletů provádí servisní centrum Technok. Dříve jsem využíval jiný servis, ale pak jsem pochopil, že zde ze mne pouze tahají peníze - přidávají služby, které nejsou třeba či si započítají nepoužité díly. V Technoku je ale čestné jednání a navíc vše levné.
Dominik, Jesenice Dominik, Jesenice Zařízení HP Envy 13-d100ur
Myslel jsem si, že je v Praze velmi složité najít dobrý servis počítačů. Nalezl jsem jej však rychle. Trochu jsem prohledal internet a našel servisní centrum Technok. Jak se později ukázalo, provádějí tam velmi kvalitní a levné opravy prakticky jakékoliv techniky. Můj notebook opravili během pár dní, což mne velmi potěšilo. Doufám, že moje zpráva pomůže lidem a také servisnímu centru. Přepojili pouze jeden kondenzátor na základní desce. Nevěřím tomu, že je v Praze ještě jeden servis, který stejně dobře opravuje počítače.
Jiří, Říčany Jiří, Říčany Zařízení Oprava videokarty notebooku Samsung NP300E5E-A01
Přijel jsem ze zahraničí na návštěvu k starému kamarádovi. Před návratem domů se mi však pokazil notebook. Byl jsem naštvaný, protože cesta je dlouhá a kromě notebooku se není čím během ní zabývat. Kamaráda jsem s tím nechtěl otravovat, protože byl zrovna v práci. Použil jsem jeho počítač a vyhledal si servisy notebooků v Praze. Porucha nebyla závažná, proto mi ji odstranili na počkání. Večer jsem kamarádovi vše vyprávěl. Řekl mi, že pokud bych se ho zeptal, také on by mi doporučil servisní centrum Technok.
Arnošt, Sestajovice Arnošt, Sestajovice Zařízení Acer Predator G9-792-52V8
Zmizelo mi zobrazení na monitoru, ale notebook stále normálně fungoval. Zkoušel jsem přijít na to, v čem je problém. Nechápal jsem to, než na monitor dopadly sluneční paprsky. Tehdy jsem uviděl velmi tmavé zobrazení. Obrátil jsem se proto na servis a vše jim podrobně popsal. Pracovník mi hned řekl, že je nutná oprava podsvícení základní desky. Rychle mi obnovili zobrazení. Líbil se mi servis.
Karel, Bachova 1589/10 Praha 4 Karel, Bachova 1589/10 Praha 4 Zařízení Xiaomi Redmi 1S
Pracuji na stavbě a pády telefonu k tomu patří. No tehdy se to stalo během příjmu nákladu. Nezbytná byla výměna krytu, ale jinak byl telefon funkční. Spolupracovník mi poradil zajet do servisního centra Technok, kde také on měnil kryt. Výhodou jsou tady díly skladem. Proto byla jeho výměna rychlá a na kvalitu si také nemůžu stěžovat.
Petr, Odolena Voda Petr, Odolena Voda Zařízení DELL Inspiron 7720-3593
Dítě mi nešťastnou náhodou vylilo čaj na notebook. Chtěl jsem jej sám vyčistit a osušit, ale to nepomohlo. Klávesnice byla stále nefunkční. Rozhodl jsem se proto odnést jej do servisu k odborníkům, kteří provedli výměnu a nyní notebook funguje normálně. Výměna klávesnice nebyla drahá a oprava byla provedena rychle. Teď se vždy v podobných případech budu obracet pouze na Technok.
Michal, Korunní 774/87, Praha Michal, Korunní 774/87, Praha Zařízení Alcatel IDOL 3 OT-6045Y
Jel jsem na kole po skalnaté cestě ve velké rychlosti. Telefon jsem našel v keřích pomocí telefonu kamaráda. Displej už v něm nebyl. Hned, jak jsem se vrátil do města, vydal jsem se do servisu. Výměna displeje zlepšila situaci. Na rozdíl ode mne telefon teď normálně vypadá.
Jirka, Zdiby Apple iPhone 5S Jirka, Zdiby Apple iPhone 5S Zařízení Apple iPhone 5S
Dobrý den, dost se mi poškodil telefon iPhone 5 během procházky s kamarády. Rádi lezeme po horách a skalách. A tak se stalo, že během jedné takovéto procházky mi můj telefon vypadl z kapsy a narážel snad na každý kámen, který měl po cestě. Naštěstí telefon neutrpěl tak mnoho. Obrátil jsem se na servisní centrum, potřebná byla pouze výměna touchscreenu iPhone 5s. Navíc mi bezplatně provedli diagnostiku. Díky za vynikající servis.
Top