Recenze

TechNova > Recenze

Napsat recenzi

 
 
 
 
 
 
Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit.
20 entries.
Pepa, Benešov Pepa, Benešov Zařízení Huawei Ascend G7
Narazil jsem na problém dynamiky telefonu. Čas od času šuměl a tiše pracoval. Velmi dlouho jsem hledal a ptal se kamarádů a známých, který servis může kvalitně provést opravu dynamiky telefonu. Obrátil jsem se na Technok a jsem velmi spokojený. Toto servisní centrum provádí kvalitně práci a ohleduplně se chová ke svým zákazníkům. Děkuji.
Milan, Sestajovice Milan, Sestajovice Zařízení Sony VAIO VGN-SZ430N/B
Začal se mi přehřívat a vypínat notebook. Naštvalo mne to, a proto jsem si našel inzerát servisního centra Technok, na které jsem se obrátil s tímto problémem. Hned mi sdělili, že je nutné celkové očištění notebooku a rovněž výměna termopasty v jeho procesoru. Já bych to sám neudělal, neboť se v tom nevyznám, proto jsem se obrátil na služby odborníků. Jsem velice spokojen se servisem. Doporučuji.
Monika, Šestajovice Monika, Šestajovice Zařízení Prestigio MultiPhone 5454 Duo
Dobrý den! Chci Vám poděkovat za Vaši bezchybnou práci! Potřebovala jsem opravu senzorového displeje telefonu. Včera jsem si ho vyzvedla ze servisu, vše bylo skvělé. Pracovník byl zkušený, pracovitý s dostatečnými zkušenostmi. Navíc mi zdarma vyčistili iPhone, čímž byly odstraněny různé další problémy! Adekvátní ceny, vynikající pracovníci! Mnohokrát děkuji, doporučím Váš servis kamarádům a známým.
David, Rudná David, Rudná Zařízení Panasonic Toughbook CF-31 SVUAXF9
Používám notebook už celkem dlouho, ale nikdy jsem nepřipojoval reproduktory a velmi zřídka používal sluchátka. V důsledku toho byl na něm velmi tichý zvuk. Zanesl jsem jej do servisního centra Technok, kde mi řekli, že výměna dynamiky bude lepší než jeho oprava. Souhlasil jsem a nelituji toho. Díky za kompetentnost.
Olga, Jaromírova 654/10, Praha Olga, Jaromírova 654/10, Praha Zařízení Lenovo VIBE X3
Chtěla bych se podělit se zkušenostmi se servisem Technok. Můj telefon mi spadl již mnohokrát, ale jednou po dopadu na asfalt se rozbil displej. Rozhodla jsem se obrátit ihned na servis. V minulosti jsem nikdy nic neopravovala, proto jsem nevěděla, kam jít. Na základě pozitivních ohlasů jsem si vybrala Technok. Tam mi pracovník prohlédl telefon, rychle zkontroloval činnost všech funkcí a vzal jej na diagnostiku. Následující den řekl, že je nutná výměna senzorového displeje a vše ostatní funguje normálně. Uvedl také cenu a já souhlasila s opravou. Telefon jsem si vyzvedla cestou z práce týž den večer. Vypadal jako nový! Jsem spokojená, doporučuji!
Jana, Mnišek pod Brdy Jana, Mnišek pod Brdy Zařízení Apple iPhone 5S
Ani jsem se nestihla pořádně radovat z nového telefonu, než se mi podařilo jej rozbít. Nejhorším na tom bylo, že to byl dárek od manžela. Aby jsem jej nezarmoutila, hledala jsem tajně servis. Nakonec se mi to podařilo, a to díky radě mé sestry. Před prací jsem zašla do servisu Technok. Tam mi řekli, že mii jej opraví do večera. Cestou ze zaměstnání jsem ttam teda a výměna displeje iPhonu 5 už byla hotová. telefon teď vypadá jako nový. Muž o ničem neví. Děkuji Technoku!
Kristýna, Kostelec nad Černými lesy, Kristýna, Kostelec nad Černými lesy, Zařízení Sony Xperia E4G E2003
Dobrý den, chci také napsat pozitivní hodnocení na servis Technok. Po pádu mého Sony Xperia praskl displej a já se obrátila na toto centrum. Byla nutná jeho výměna. Příjemně mne překvapilo, že opravu provedli velmi rychle. Za půl hodiny jsem přišla a převzala si opravený smartphon. Děkuji.
Honza, Zdiby, monitor 21.5´´ Honza, Zdiby, monitor 21.5´´ Zařízení LG 22MP68VQ-P
Zdravím, velmi dlouho jsem hledal někoho, kdo kvalitně provádí opravy monitorů. Narazil jsem na pozitivní ohlasy na servisní centrum Technok. Rozhodl jsem se proto jej navštívit. Jeho zaměstnanci mne vyslyšeli a začali opravu. Po počáteční kontrole mi řekli cenu a čas práce. Opravili monitor (výměna lampy podsvícení) za odpovídající a předem dohodnutou cenu. Ve sjednaný den bylo vše hotovo!!!. Jsem velmi spokojený s tímto servisem! Všem doporučuji!
Andrea, Úvaly Andrea, Úvaly Zařízení Apple iPhone 6
Rozbil se mi můj telefon. Strávila jsem několik dní hledáním servisního centra, které provede opravu iPhone s cenou, která bude velmi příznivá a ne přehnaná jak u konkurence. Díky ohlasům a radám jsem se obrátila na servisní centrum Technok. Operativnost opravy a cena mne mile překvapily. Mé zkušenosti s centrem Technok jsou velmi dobré. Teď již nemusím nic hledat a vím, kam se můžu obrátit.
Александр, Харьков Александр, Харьков Zařízení Устройство
Проверка
Top